کد خبر: ۱۳۲۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۰
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب-شهرام شکیبا: محمدجواد ابطحی،‌ نماینده خمینی‌شهر در مجلس گفته است: «برنامه تلویزیونی شوک گویا قرار است به حادثه تجاوز در خمینی‌شهر بپردازد که این خود به نوعی موجب اشاعه فحشا می‌شود.» 

1- «گویا قرار است» پس یعنی هنوز تلویزیون اشاعه فحشا نکرده است. در این صورت این اظهارنظر نماینده محترم اشاعه فحشایی است که صورت گرفته. قضیه تلویزیون که هنوز واقع نشده. 

2- اینکه چند کارشناس بیایند و یک اتفاق را ریشه‌یابی کنند و هشدار بدهند و آگاهی جامعه را بالا ببرند، اشاعه فحشاست؟! شما خیلی نگران نباش، ان‌شاءالله دور بعد هم رأی می‌آوری. 

3- براساس نظرات این نماینده محترم بعد از واقعه خمینی‌شهر مردم باید وقتی به هم می‌رسیدند،‌ می‌گفتند: «راستی شنیدی توی خمینی‌شهر 12 نفر جوان به چند زن که با خانواده خودشون توی باغ بودن، تجاوز نکردن؟» تا یک‌وقت اشاعه فحشا نشود. 

4- تلویزیون هم باید به جای یک باغی که در آن تجاوز شده، از باغ‌هایی که در آنها کسی به کسی تجاوز نکرده، گزارش تهیه کند. 

در واقع 

اینکه مسئولان «واقعیت‌»ها را به مردم بگویند، مهم‌ترین و ارجمندترین اتفاقی است که بین مردم و مسئولان ممکن است رخ بدهد. خوشبختانه فضل‌الله اسلامی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی هم اخیراً واقعیت را گفته و اشاره کرده است که: «کرایه تاکسی در واقع افزایش نیافته است.» 

ایشان استدلال کرده که بنزین صدتومانی، 400 تومان و سی‌ان‌جی 40 تومانی، 300 تومان شده. برخی از راننده‌ها هم بنزین 700 تومانی می‌زنند. سپس افزوده‌اند: «الان هم به جرأت می‌توانم بگویم که با همه اینها هم، قیمتی که در حال حاضر از مردم بابت کرایه تاکسی گرفته می‌شود، همان قیمت سال 89 است و در اصل هیچ افزایشی نداشته‌ایم.» 

با این حساب می‌توان گفت: 

- خانه در واقع گران نشده، چون مصالح و اجرت کارگر و قیمت زمین بالا رفته این‌طور به نظر می‌رسد. 

- درواقع امیرعباس هویدا، نخست‌وزیر ایران است. اما چون انقلاب اسلامی پیروز شده و هویدا نیز کشته شده، الان طور دیگری شده است. 

- درواقع مردها، زن هستند، فقط چون به جای گامت XX، گامت‌های XY با هم ترکیب شده‌اند، مردها مرد به نظر می‌آیند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x