نمایندگان اجنه‌ 380میلیون کلاهبرداری کردند!
آفتاب: زن و مردی که با شیوه رمالی و دعانویسی از یک خانواده، ۳۸۰ میلیون تومان کلاهبرداری کردند؛ توسط ماموران پلیس آگاهی مازندران شناسائی و دستگیر شدند.

در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی شهرستان ساری، مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط زن و شوهری رمال و دعانویس، ماموران وارد عمل شده و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

مالباخته در اظهارات خود به پلیس گفت که دو نفر به نام‌های ارشاک و فاطمه مرد و زنی که خود را به عنوان نماینده یکی از علما و مرتبط با ملائکه و جن‌ها معرفی کرده بودند، پس از مدت زیادی رفت و آمد به منزل ما و جلب اعتماد خانواده‌ام با آشنائی کامل از ویژگی‌های روحی، رفتاری واعتقادی من و همسرم و شناسائی اموال منقول و غیرمنقول به بهانه‌های مختلف از جمله حل مشکل روحی فرزندانم و دریافت خمس و زکات در سه مرحله مجموعاً ۳۸۰ میلیون تومان کلاهبرداری کردند.

ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی و انتظامی با شناسائی این افراد و مخفیگاه آنان، در یک اقدام سریع و غافلگیرانه موفق شدند، با هماهنگی مقام قضائی هر دو متهم را دستگیر کنند.

در ادامه، متهمان در بازجوئی‌های فنی پلیس و تحقیقات تکمیلی به بزه انتسابی اعتراف و اظهار کردد که صرفاً از همین خانواده کلاهبرداری کرده و مبالغ دریافتی را برای خرید آپارتمان، زمین، املاک و هزینه‌های شخصی صرف کردند.

متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستور مقام قضائی با قرار ۴۰۰ میلیون تومان وثیقه روانه زندان شدند.