واکنش سالار عقیلی به انتشار یک خبر نادرست / دروغ نابودی می‌آورد
سالار عقیلی در واکنش به خبری که روز گذشته درباره ارائه کاری به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب یادداشتی منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، در یادداشت عقیلی آمده است: «دیروز خبری با تیتر «سالار عقیلی برای انقلاب خواند» روی خروجی برخی از خبرگزاری‌ها قرار گرفت که محتوای آن را تکذیب می­‌کنم چراکه قطعه خوانده شده اساسا مناسبتی نبوده و با هیچ جمع و ارگانی قراردادی مبنی بر مناسبتی بودنش منعقد نشده است.

اطلاعات منتشر شده در خبر مذکور مربوط به مجموعه آلبومی است که از مدتی قبل با همکاری من، آقای پیمان خازنی و خانم نسیم شاملو براساس غزل‌های معاصر در ۹ آهنگ در حال ضبط است و برای وطن عزیز و مردم شریف کشورم ساخته شده است.

باید به استحضار همه مردم ایران برسانم که کار ضبط این آلبوم هنوز به پایان نرسیده و گام‌های آخرش در حال برداشتن است بنابراین هنوز برای آلبوم و قطعات نامی انتخاب نکرده‌ایم. شاید نگارندگان این خبر صلاح مرا می‌خواهند، اما دروغ نابودی می‌آورد و جز از راه صدق و راستی نمی‌توان برای مصلحت کسی گام برداشت.

مع‌الوصف اخباری مبنی بر خواندن قطعه و یا آلبومی با این عنوان با نام سالار عقیلی واقعیت ندارد و ازسوی من به شدت تکذیب می‌شود. بدیهی است اینجانب حق پیگیری‌های قضایی را درصورت اثبات تعمد و شیطنت ازسوی ناشران خبر برای خود محفوظ می‌دانم و در صورت احراز این موضوع، مسئله را در محاکم ذیصلاح پیگیری خواهم کرد.

امید است اصحاب محترم رسانه از این پس اطلاعات مربوط به فعالیت‌های اینجانب را از مشاور رسانه‌‌‌ای‌ام دریافت نمایند.»