دل‌نگرانی سيدحسن‌خمينی برای دويار امام
چشم جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرايان ترسيده است. بعد از درگذشت ناگهاني آيت‌الله هاشمي خبر بستري شدن و بيماري هر كدام از چهره‌هاي اعتدالي احوال همه را مشوش مي‌كند. 

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ از دو روز گذشته خبر بستري شدن حجج اسلام ناطق‌نوري و دعايي با دلهره‌اي پنهان همه جا دست به دست مي‌شد. همان ساعات ابتدايي خبر عيادت از آنها توسط چهره‌هاي دولتي و شخصيت‌هاي سياسي منتشر شد. ديروز هم سيد‌حسن خميني در صفحه اينستاگرام خودش روايت لحظه شنيدن خبر بستري شدن ناطق نوري و احوالپرسي از او را اين‌طور روايت كرد: «امروز ظهر بعد از اينكه از درس مدرسه دارالشفا در شهر مقدس قم، فارغ شدم و برگشتم منزل، خبر دادند كه آقاى ناطق به بيمارستان رفته. خدا پدر خبردهنده را بيامرزد كه همان زمان گفت حال‌شان خيلى خوب است والا در آشفته بازار خبرهاى اين روزها مى توانست خيلى اسباب نگرانى شود. زنگ زدم و احوال‌پرسى كردم و مثل هميشه با روحيه بالا و نشاط كم نظير و صداى مردانه و مطمئن آقاى ناطق مواجه شدم. آقاى ناطق از جمله معدود سياستمدارانى است كه ورزشكار حرفه‌اى است و بيش از ورزش به مرام زورخانه و پهلوانى پايبند است. در همين سال‌هاى اخير چندبار به قله دماوند صعود كرده و هر روز به ورزش اشتغال دارد. چندبار با هم به زورخانه رفته‌ايم و ما را كه به ورزش‌هاى جديد بيشتر عادت داريم، به اين رشته شيرين وارد كرده است. به حساب خودش بيش از صد مرتبه شنا مى رود و بيش از اين ميل مى‌گيرد. پاى تلفن مطابق مشرب و مرامش شوخى‌هايى هم كرد كه شايد نخواهند آنها را ذكر كنم. خدا به اين سياستمدار پهلوان و قابل اتكا كه مى‌تواند براى جامعه ما در روزهاى سخت بسيار مفيد واقع شود، سلامت كامل عنايت كند.» 

همچنين جماران گزارش داد كه سيدحسن خميني بعد از شنيدن خبر بستري شدن حجت‌الاسلام دعايي جوياي احوال او شده است. سيدحسن خميني با تماسي تلفني، از اين يار ديرين امام خميني احوالپرسي و سلامتي و بهبودي او را از خداوند متعال مسألت كرد. وضعيت جسماني مدير مسوول روزنامه اطلاعات هم‌اكنون مساعد است. وي به دليل مشكل افت فشار خون و قند، در يكي از بيمارستان‌هاي تهران بستري شده است.

منبع: اعتماد