با همبانک صادرات ايران در امور عام المنفعه مشارکت کنید
به گزارش روابط عمومی بانک صادارت ایران، این بانک با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای هموطنان، توسعه خدمات الکترونیکی غیر حضوری خود را در دستور کار قرار داده است، بر این اساس هموطنان می توانند با استفاده از سامانه همبانک صادرات ایران که از طریق شماره گیری #٧١٩* قابل دسترسی است، علاوه بر خدماتی از قبیل: پرداخت قبوض، انتقال وجه، خرید شارژ و اعلام نرخ ارز و واریز وجوه بیمه عمر ( بیمه سرمد)  از خدمات جدیدی همچون نمایش اطلاعات شعب، تنظیمات زبان؛ خرید شارژ مستقیم ( Topup) برای سیم کارت های ترابرد شده (انتقال داده شده از یک اپراتور به اپراتور دیگر) برخوردار و برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات، حمايت از كودكان سرطاني(محك) و سازمان بهزيستي با استفاده از این سامانه اقدام کنند.

گفتنی است: این سامانه بدون نصب نرم افزار خاص برای تمامی مدل های گوشی، قابل استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم می آورد. سرعت بالا و  همچنین رایگان بودن آن از جمله مزیت های این سامانه است.

شایان توجه است؛ این بانک به منظور افزایش رضایت مندی بیش از پیش و کاهش هزینه های مشتریان ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات الکترونیکی را در محور برنامه های بانک قرار داده است و بر این اساس نسبت به طراحی و ارتقاء خدمات قابل ارائه از طریق گزینه انتقال وجه، درگاه های مختلف اقدام شده است.