حسینی: تراکتورسازی در بحران نیست/ باخت به صبا لذت‌بخش بود
مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی گفت: با توجه به شرایط جدول  و رقابت نزدیک ذوب آهن و تراکتورسازی، فردا یکی از حساس‌ترین بازی‌هایمان را انجام می‌دهیم و امیدوارم بازی جذابی از کار درآید.

وی ادامه داد: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات فوتبال ایران، نبود زمین‌های باکیفیت است که روی بازی‌ها هم تاثیر گذاشته است. امیدوارم زمین تازه به بهره‌برداری رسیده ورزشگاه یادگار امام کیفیت خوبی داشته باشد.
به گزارش ایسنا، او  همچنین درباره وضعیت تراکتورسازان هم گفت: بر خلاف آنچه می‌گویند من فکر نمی‌کنم تراکتورسازی در بحران باشد. آن‌ها بازیکنان باتجربه‌ای دارند که به بهترین شکل از فرصت‌ها استفاده می‌کنند.

حسینی در خصوص شرایط پیش آمده برای استقلال و تراکتورسازی هم گفت: باشگاه‌ها باید دخل و خرج خود را بدانند و بر اساس بودجه خود با بازیکنان قرارداد منعقد کنند تا در آینده گرفتار چنین مشکلاتی نشوند.

وی درباره بازی فردا گفت: مساوی به درد هیچ یک از تیم‌ها نمی‌خورد. ما به دنبال این هستیم که با تمام قوا بازی کرده و نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

او درباره شکست هفته گذشته مقابل صبا اظهار کرد: شکست مقابل صبا لذت‌بخش بود. این تیم در نیم فصل دوم متحول شده و به خوبی شایستگی‌های خود را نشان می‌دهد. حسینی در رابطه با مصدومان و محرومان تیمش برای بازی با تراکتور گفت: برای بازی فردا تنها مصدومیت عباسی، تشدید شده است.

وی خاطرنشان کرد: ما امسال نوسان بسیار کمی داشتیم به طوری که حدود 10-11 بازی شکست نخوردیم. مهاجمان‌ تیم‌مان هم خوب کار می‌کنند ولی به هر حال فوتبال فراز و نشیب زیادی دارد.

وی در رابطه با شرایط جدول نیز گفت: تیم صدرنشین جدول از نظر امکانات سخت‌افزاری و بازیکن، صدرنشین لیگ است به طوری که این تیم ملی‌پوشان زیادی داشته، ورزشگاهی همچون ورزشگاه آزادی را در اختیار دارد و همچنین دو زمین تمرین خوب هم در اختیار پرسپولیس است. امیدوارم تمامی تیم‌ها چنین امکاناتی را داشته باشند.

سرمربی ذوب آهن در رابطه با داربی پایتخت نیز بیان کرد: با توجه به اینکه به پایان مسابقه‌ها زیاد مانده است. بنده با نتیجه سایر تیم‌ها کاری ندارم و هم‌اکنون تنها بازی با تراکتور برایم مهم است.

وی در پایان سخنانش درخصوص حضور ذوب آهن در باشگاه‌های آسیا عنوان کرد: ما با تکیه بر تجربه سال قبل تلاش خواهیم کرد که فوتبال خوبی به نمایش گذاشته و  حقانیت‌مان را در آسیا ثابت کنیم اما از نظر امکانات و شرایط ترانسفری از رقیبان‌مان بسیار ضعیف‌تر هستیم.