حسن روشن، پیشکسوت استقلال به شلاق محکوم شد

حسن روشن پیشکسوت استقلال تهران که اخیرا اعلام کرده بود شرایط این تیم را دنبال نمیکند تا مبادا با توجه به اتفاقاتی که برای مرحوم پورحیدری و حجازی رخ داده فوت نکند، با حکم عجیبی دوباره جنجال به پا کرده است.

شماره ۱۰ فراموش نشدنی سال‌های نه چندان دور استقلال که در زمان سرمربیگری منصوریان و شفر با مصاحبه‌های جنجالی خود روی زبان‌ها افتاده بود سال گذشته درباره علی سامره و سیدرضا افتخاری ادعایی را مطرح کرد که در نهایت برای او گران تمام شد.

روشن پس از اینکه با شکایت این دو مواجه شد و در دادگاه نتوانست ادله کافی برای اثبات ادعای خود ارائه کند با حکم ۷۴ ضربه شلاق مواجه شد! در این راستا خبر می‌رسد سامره شکایت خود از روشن را پس گرفته و رضایت داده اما افتخاری سبب شد تا این حکم ابلاغ شود.

حسن روشن در خصوص حکم ۷۴ضربه شلاق گفت: خدارو شکر می کنم که چنین رایی صادر شد. ما راستش را در دادگاه گفتیم وتابع رای آنها هستیم. باید ببینیم کجا این رای اجرا می شود برویم.البته در امجدیه رای جرا شود بهتر است.

پیشکسوت استقلال افزود: ما فایل صوتی به دادگاه ارائه کردیم. حتی منصوریان به خانه ما آمد و خواست آشتی کنیم حتی یک ناهار در رستورانش داد ولی هفته پیش هم دوباره به دادگاه رفتیم. من راستش را گفتم و ناراحت هم نیستم ولی فهمیدم اگر راست بگویید همین می شود.