دستگیری قاچاقچیان مواد توهم‌زا

سرهنگ محمد بخشنده اظهارکرد: با مشاهده اقدامات و فعالیت‌های مشکوک فردی که در سال ۹۶ نیز سابقه دستگیری و زندان را داشت، مشخص شد این متهم با نامی جعلی ضمن تشکیل یک باند قاچاق مواد مخدر و همدستی چند نفر دیگر در حال توزیع مواد در سطح منطقه و محل سکونت خود در منطقه شمال غرب تهران و دیگر نقاط شهر است.

وی با بیان اینکه با ادامه تحقیقات و پیگیری‌های انجام شده در این پرونده، موضوع به‌صورت دقیق‌تر در اختیار پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت، گفت: مشخص شد متهم اصلی به همراهی با دو تن از قاچاقچیان غرب استان تهران درصدد خرید مقادیری از مواد مخدر است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از اعزام تیمی از ماموران برای دستگیری این متهمان خبر داد و گفت: تیم عملیاتی این یگان با هماهنگی از سوی مرجع قضایی به سراغ متهمان رفت و در یک عملیات ضربتی این متهم را به همراه پسرش دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنان ۹۸ کیلو و ۴۵۰ گرم حشیش کشف شد.

بخشنده با بیان اینکه با دستگیری سرکرده این باند و پسرش، تحقیقات از آنها آغاز شد،اظهارکرد: هر دو نفر به جرم خود اعتراف و سایر همدستان خود را نیز معرفی کردند که بلافاصله با انجام اقدامات ضربتی دو تن دیگر از متهمان این پرونده نیز در محدوده صادقیه دستگیر شدند. در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها ۱۸ کیلو و ۸۰۰ گرم ماده توهم‌زا کشف شد.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت متهمان این پرونده پس از اعتراف به جرم خود و اقرار به همدستی برای رسیدگی قضایی به دادسرا معرفی شدند.