ضیافت شام کلارنس سیدورف و همسرش با علی دایی، وحید هاشمیان، کریم باقری و عادل فردوسی‌پور+تصاویر

سیدورف در این سفر تفریحی هم دست از علاقه به فوتبال نکشید و به همراه چند نفر از پیشکسوتان فوتبال ایران مثل جواد کاظمیان، در سالن برای دقایقی فوتبال بازی کرد اما این تازه آغاز ماجرای او در کنار پیشکسوتان ایرانی بود.

پس از فوتبال، او به همراه دوستانش راهی رستورانی در خیابان فرشته تهران شد تا در ضیافت شام با حضور علی دایی، وحید هاشمیان، کریم باقری و عادل فردوسی‌پور شرکت کند. سیدورف که به همراه همسر ایرانی‌اش در این مراسم حضور یافته بود، با استقبال گرم ستاره‌های سابق تیم ملی مواجه شد و برای دقایقی با آنها صحبت کرد.

علی دایی نیز به همراه همسر خود در این مراسم حضور یافت. وحید هاشمیان دستیار مارک ویلموتس زودتر از بقیه وارد رستوران شد و با صمیمیت خاصی با حاضران دیدار کرد. علی کریمی، افشین پیروانی و چند نفر دیگر هم به این ضیافت دعوت بودند اما آنها ترجیح دادند که حضور پیدا نکنند (کریمی در شمال حضور داشت). عادل فردوسی‌پور یکی از چهره های جذاب میهمانی شام با سیدورف بود که البته صحبت خاصی هم انجام نداد.

پس از صرف شام، این پنج نفر وارد کافی شاپ رستوران شدند تا عکس‌هایی به یادگار ثبت کنند و صحبت های خود را در مقابل عکاسان انجام بدهند. مدیر برنامه اسپانیایی و دوست هندی - سوئدی سیدورف نیز در این میهمانی دیده شدند. دوست هندی او یکی از ایجنت‌های بانفوذ در فدراسیون فوتبال هندوستان است که در برخی انتقال‌ها نیز نقش پررنگی داشته است.

ایجنت اسپانیایی سیدورف و خود او هم به گرمی با هاشمیان صحبت می‌کردند. این فرد همچنین از علی دایی دعوت کرد تا به اسپانیا برود. عادل فردوسی پور پس از این که دقایقی را در کافی شاپ سپری کرد، از این جمع جدا و از رستوران خارج شد. در آخرین دقایق برنامه، سیدورف از علی دایی خواست تا به انجام بازی کامپیوتری بپردازند که دایی با شوخی و خنده این پیشنهاد را رد کرد.