پلمب و معرفی به دادسرا، عاقبت یک «حراجی» در شهرک غرب

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از پلمب واحد صنفی متخلف پوشاک که در پاساژهای شهرک غرب با حراج اجناس خود در فضای بسته باعث ازدحام شدید جمعیت در این روزهای کرونایی شده بود، خبر داد.

سردار "علی ذوالقدری" بیان داشت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی در خصوص حراج کیف و کفش و ازدحام جمعیت در مقابل واحدصنفی در یکی از پاساژهای غرب تهران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد واحد صنفی موصوف بر خلاف دستورالعمل های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا با تبلیغ در فضای مجازی مبنی بر تخفیف کیف و کفش موجب ازدحام شهروندان در فضای بسته پاساژ شده بود.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به واحد صنفی مراجعه و با دستور قضائی آن را پلمب کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فاتب در پایان با اشاره به اینکه متصدی این واحد صنفی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده این چنین تخلف هایی مراتب را بلافاصله از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.