از سوی سایت اصولگرا؛
وزیر ارتباطات تهدید به ترور شد

محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات در واکنش به یک سایت اصولگرا که وی را تهدید به ترور کرده بود، نوشت: سایت مشرق نیوز، در مطلبی خواسته است بنده عاقبت آقای حجاریان -که ترور شد- را تماشا کنم. بنده هم به مدیران مشرق نیوز توصیه می‌کنم عاقبت «مرحوم سعید امامی» را تماشا کنند. ظاهرا بی‌جهت نبود که مدتی قبل، رییس جمهور سابق، مدعی شده بود عده‌ای برای ترور او برنامه‌ریزی کرده‌اند.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ سایت اصولگرای مشرق در مطلبی با عنوان "قبل از ترقه‌بازی؛ سرنوشت حجاریان را تماشا کنید!"، نوشته بود: مدتی قبل آذری جهرمی وزیر ارتباطات، با انتشار تصویری شبیه سوپرمن از خود در توییتر نوشت «وضعیت این روزهای من، بشکن رو بزنم؟» البته پیش از وزیر جوان کابینه دولت؛ رسانه‌های اصلاح‌طلب یک‌بار سعی کردند تا با دادن لقب سوپرمن به جهانگیری از او یک ناجی بزرگ اقتصادی بسازند. نتیجه آن تبلیغات پرهیاهو بزرگ‌ترین فساد ارزی دولتی در تاریخ بود که بنا بر اعلام بانک مرکزی در چند ماه باعث خالی شدن کل ذخیره ارزی کشور نیز گردیده بود. حالا چهره بی‌تجربه و تازه‌کار این دولت بار دیگر با شبیه‌سازی از بزرگان خود؛ با نیم‌نگاهی به انتخابات سخنانی بر زبان می‌آورد که در حد و اندازه ایشان نیست! او روز گذشته برای افتتاح و بررسی چند پروژه مخابراتی به شهر همدان سفر کرده بود، اما به‌یک‌باره در یک پست اینستاگرامی نوشت: از یک پسر دست‌فروش چند تا ترقه خریدم؛ دنبال زمان مناسب می‌گردم!

این سایت افزوده: احتمالاً برخی این سخنان را از سر شوخ طبیعی مسبوق به سابقه او بدانند، اما اگر به متن سخنرانی او در همایش شبه انتخاباتی توجه کنیم؛ متوجه می‌شویم کنایه‌های اخیر او کمی عجیب است. جهرمی در این همایش می‌گوید: رفع مشکلات کشور نیازمند انتخاب افراد جوان برای تصدی مسئولیت است نه اینکه مدیریت اجرایی کشور را به دست افراد مسن داده و سپس از آن‌ها درخواست و خواهش کرد تا به جوانان میدان دهند باوجوداینکه هرم جمعیتی کشور را جوانان تشکیل می‌دهند اما این طیف مدیریت اجرایی کشور را به دست پیرمردها می‌سپارند. این کشور دارای دموکراسی و مردم‌سالاری است، جوانان به این مؤلفه‌ها چه میزان توجه دارند؟ بنا نیست جوان‌ها نردبان عده‌ای دیگر شده و مسئولیت را به آن‌ها بدهند سپس پشت سر آن‌ها بدوند تا مسئولیتی بگیرند. تحرکات انتخاباتی جهرمی در حالی افزایش‌یافته که پیش‌ازاین یکی از اعضای حزب افراطی کارگزاران خبر از دیدار برخی اصلاح‌طلبان با وزیر ارتباطات داده بود.  انجام فعالیت انتخاباتی و پرشور شدن فضای آن بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری امری واجب است، اما باید به این نامزد بالقوه انتخاباتی هشدار داد که اگر قرار است در شرایط انتخاباتی ترقه‌ای بی‌اندازد، قبل از هر اقدامی اول به سرنوشت اصلاح‌طلبانی که او را برای حضور در انتخابات گرم می‌کنند توجه کند! قبل از او استخوان‌دارهایی مثل بهزاد نبوی و حجاریان تلاش کرده‌اند به انتخابات شلیک کرده و درنهایت باسیلی محکم مردم به گوشه‌ای خزیده‌اند.