شب شما هم بخیر آقای محمود فکری!

منتقد شماره یک فرهاد مجیدی که به نظر می‌رسید منطق فوتبالی را فراموش کرده بود، بعد از شکست استقلال در مرحله قبلی لیگ قهرمانان برابر الهلال، بهترین فرصت را برای تحت فشار قرار دادن سرمربی این تیم مهیا دید. محمود فکری که جایگاه خود را روی نیمکت استقلال با حضور فرهاد مجیدی از دست رفته می‌دید، مربی حال حاضر آبی‌ها را عامل اصلی این اتفاق می‌دانست. به همین جهت هم بود که او بارها طی مدت جدایی‌اش انتقاداتی بعضا غیرمنطقی از کادرفنی فعلی استقلال داشت.

یکی از انتقادات عجیب محمود فکری مربوط به بعد از شکست استقلال برابر الهلال عربستان در مرحله قبلی بود، جایی که او با جمله "پرسپولیس بود، این الهلال را شکست می‌داد" خبرساز شد. قرعه اما در این مرحله به شکلی رقم خورد که پرسپولیس باید به مصاف الهلال می رفت و همه در انتظار این بودند تا ادعای محمود فکری را به انتظار بنشینند.

امشب استقلالی‌ها بیشتر از اینکه چشم انتظار ناکامی رقیب دیرینه برابر حریفی شکست‌شان داد، باشند، خواستار اثبات این جمله بودند که آیا واقعا پرسپولیس می‌توانست این الهلال را شکست بدهد یا نه که مشخص شد تیم تحت هدایت لئوناردو ژاردیم با یک گل بیشتر نسبت به بازی مقابل استقلال یحیی گل محمدی و شاگردانش را مغلوب کرد تا نشان بدهد سطح کیفیت این تیم به اندازه‌ای بوده که حتی قهرمان ایران هم نمی‌توانست برابر آنها گلی به ثمر برساند و این اتفاق هم تقصیر فرهاد مجیدی نبود!