جزئیات جلسه هیات‌مدیره استقلال/ مجیدی سه ساله تمدید کرد

فرهاد مجیدی با حضور در ساختمان باشگاه استقلال و در جلسه با مصطفی آجورلو مدیرعامل این باشگاه؛ قرارداد خود را به مدت سه سال و تا پایان فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تمدید کرد.

پیش از این باشگاه استقلال از توافق با مجیدی جهت تمدید قرارداد سه ساله خبر داده بود و امشب به طور رسمی این قرارداد منعقد شد.

مجیدی پس از استعفای محمود فکری از اسفند ۱۳۹۹ هدایت آبی پوشان را برعهده دارد.

جلسه هیات‌مدیره استقلال؛ بخش اول قرارداد آبی‌ها هفته جاری پرداخت می‌شود

همچنین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال دوشنبه شب با حضور تمامی اعضا در ساختمان این باشگاه در تهران برگزار شد که خلاصه‌ای از مسائل مطرح شده و مصوبات این جلسه به شرح زیر است:

جهت یکپارچگی اطلاع‌رسانی از سوی مدیران باشگاه استقلال از این پس قرار شد تا اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال از طریق رسانه‌های رسمی این باشگاه با هواداران ارتباط داشته باشند.

در این جلسه پیشنهاداتی در حوزه فرهنگ و فعالیت‌های فرهنگی در باشگاه استقلال از سوی نصرالله عبداللهی مدیر تیم فوتبال استقلال و مهدی افضلی عضو هیات مدیره این باشگاه ارائه شد.

مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در این جلسه گزارشی را در خصوص فسخ قرارداد با های‌وب و همچنین گزارشی از کارگزار جدید باشگاه استقلال ارائه داد.

در این جلسه مقرر شد تا بخش اول قرارداد بازیکنان استقلال در این هفته پرداخت شود.

آجورلو در این جلسه نمودار برنامه‌های جدید باشگاه استقلال را ارائه کرد و اعضا در این خصوص با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند.

پیشنهاداتی از سوی مهدی افضلی به عنوان عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال جهت هوشمندسازی سیستم اداری باشگاه استقلال در این جلسه ارائه شد.

آجورلو در این جلسه در خصوص دیدارش با مدیران ادوار گذشته باشگاه استقلال توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرد که این جلسات قرار است به صورت چرخشی و در آینده دوباره برگزار شود.

از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه موضوع کارکنان اداری و مالی باشگاه استقلال بود که اعضا در این خصوص با یکدیگر تبادل نظر کردند.

تعامل پیشکسوتان باشگاه استقلال از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و بر همین اساس مدیرعامل باشگاه استقلال جلسه‌ای را با پیشکسوتان این باشگاه برگزار خواهد کرد.

مدیرعامل استقلال در این جلسه گزارشی از انتخاب ورزشگاه آرارات تهران جهت برگزاری تمرینات تیم فوتبال استقلال ارائه و از مسوولان این باشگاه تقدیر و تشکر کرد.

محمد مومنی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در بخشی از این جلسه پیشنهاداتی جهت درآمدزایی باشگاه استقلال را به اعضا ارائه کرد.

پرویز مظلومی دیگر عضو هیات مدیره آبی‌های تهران در این جلسه در خصوص تیم بزرگسالان استقلال صحبت کرد و از لزوم تهیه امکانات و پشتیبانی جدی برای تیم بزرگسالان سخن گفت.