تبلیغات
فال تاروت رایگان

اکثر فالگیر‌ها تا چند سال قبل در زیرزمین‌ها و مکان‌های مخفی بودند، اما امروزه در شبکه‌های اجتماعی با دنبال کنندگان بسیار زیادی همراه هستند، اینترنتی وقت می‌دهند و حتی اینترنتی فال گرفته و هزینه می‌گیرند، مشتریان هم گویا استقبال کرده و به راحتی هزینه می‌کنند، چون فال تاروت رایگان مناسبی در دسترس نیست.

اما امروز سایتی را مشاهده می‌کنیم که فال تاروت را به درستی و به صورت واقعی، کاملا رایگان در اختیار مخاطبین خود قرار داده است.

برای گرفتن فال تاروت رایگان به سایت پیچک مراجعه بفرمایید.

دیگر زمان هزینه کردن برای فال تاروت گذشته است، ابزار‌ها و سایت‌های زیاد خارجی و داخلی وجود دارند که می‌توانند به صورت رایگان، انواع فال و طالع بینی را در اختیار همگان قرار دهند.

فال تاروت چیست؟

تاروت در واقع تعدادی از کارت‌های بازی است که در قرن ۱۵ میلادی برای گروهی استفاده می‌شده که بعد از گذشت زمان، در اواخر قرن ۱۸ به دلیل تصاویر موجود بر روی کارت‌ها اینطور قلمداد شد که فال تاروت قدرت پیشگویی از آینده دارد.

فال تاروت در ایران خیلی شناخته شده نیست، اما بسیاری از فالگیر‌ها از فال تاروت برای مشتریان خود استفاده می‌کنند.

باتوجه به اینکه تاروت در گذشته، بیشتر برای طبقه اشراف و ثروتمندان بوده، لذا همچنان برای گرفتن فال تاروت هزینه‌های بالایی می‌گیرند.

همواره در نظر داشته باشید که اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست، لذا به هر گونه فال و طالع بینی به چشم یک سرگرمی نگاه کنید.

همچنین سعی کنید بجای هزینه کردن برای فال و طالع بینی، از سایت‌های رایگان و معتبر استفاده نمایید.

بدون پرداخت پول فال تاروت بگیرید

سایت‌ها و برنامه‌های داخلی و خارجی زیادی هستند که امکان گرفتن فال تاروت را فراهم کرده اند، همچنین آموزش فال تاروت که در سایت پیچک، یکی از سایت‌هایی که امکان گرفتن هر نوع فال تاروت را بدون پرداخت هزینه فراهم کرده است نیز درج شده است تا حداقل، هزینه‌ای برای گرفتن فال، توسط مردم پرداخت نشود.

فال‌های تاروت توسط کارت‌هایی که به کارت‌های بازی معروف است گرفته می‌شود، در اکثر سایت‌ها، فال تاروت سه کارتی بدون هزینه است و برای ترغیب کاربران و گرفتن تست توسط کاربر انجام می‌شود و برای فال تاروت با تعداد کارت‌های بالاتر که کامل‌تر بنظر می‌رسد، هزینه‌ای دریافت می‌کنند.

در سایت پیچک دات نت، تمام فال‌های تاروت ارائه شده بدون هزینه است و همچنین هیچ ابزاری برای دریافت هزینه‌ای بابت طالع بینی در این سایت وجود ندارد.

فال تاروت عشق در بین جوانانی که قصد ازدواج دارند بیشتر مطالبه می‌شود و به دنبال آن هستند که یک فال با موضوع عاشقانه داشته باشند، خوشبختانه همین فال نیز به صورت رایگان در همین سایت ارائه شده و جوانان زیادی هم بدون پرداخت هزینه از این قسمت استفاده می‌کنند.

فال تاروت ۱۰ کارتی

فال تاروت ده کارتی جزو فال‌های تاروت VIP دسته بندی می‌شود که معمولا فالگیر‌ها بابت این فال هزینه‌های بالایی از مشتریان خود طلب می‌کنند.

اما فال تاروت ۱۰ کارتی هم مثل بقیه فال‌های تاروت و دیگر طالع بینی‌هایی که در این سایت ارائه شده، بدون پرداخت هزینه در اختیار مخاطب قرار داده شده است.

در واقع این سایت، دقیقا نمونه خارجی و پولی سایت‌های خارجی که برای فال تاروت ۱۰ کارتی داشته اند را به فارسی ترجمه و با همان دقت و حساسیت و البته بدون هزینه و رایگان، برای کاربران خود منتشر کرده است.

منبع: سایت پیچک