کیهان: هدف پالیزدار حمایت از جبهه اصلاحات بود!
آفتاب: روزنامه کیهان در ستون طنز «گفت و شنود» روز چهارشنبه، 5 تیرماه خود، به طور تلویحی، پالیزدار را با اصلاح‌طلبان، در ارتباط دانست. 

به گزارش خبرنگار سیاسی آفتاب، به نوشته این روزنامه «یکی از مدعیان اصلاحات و عضو حزب مشارکت به طور تلویحی و سربسته اعتراف کرد که هدف پالیزدار حمایت از جبهه اصلاحات بوده است»! 

کیهان با نقل این جمله از فرد یاد شده که: «با افتخار اعلام می کنیم یک نفر از افرادی که پالیزدار نام برده منتسب به اصلاح طلبان نیستند»، نتیجه گرفته‌است که « این مدعی اصلاحات بد جوری گاف داده»! 

کیهان در توضیح نتیجه‌گیری فوق می‌نویسد: «معلوم شده پالیزدار اسناد مربوط به برخی از شخصیت های روحانی را با دستکاری و تحریف مطرح کرده و درباره اسناد مربوط به فساد اقتصادی مدعیان اصلاحات نظیر سوءاستفاده های کلان مالی در پرونده «پتروپارس»، «ایران مارین سرویس»، «شرکت های نفتی»، «ماجرای کرسنت»، «ماجرای استات اویل» و... ده ها سند دیگر لام تا کام حرف نزده است». 

کیهان، لطیفه‌ای را نیز به عنوان شاهد مثال در پایان این بخش نقل کرده‌است که بر اساس آن: «در رژیم گذشته آدم قالتاقی برای کلاهبرداری ادعای زهد می کرد. روزی یکی از دوستانش که او را می شناخت بدون توجه به این که یارو خودش را زاهد معرفی کرده است در میان جمع به او گفت؛ فلانی، عرق سگی بطری فلان تومان شده و یارو که حواسش پرت بود با عصبانیت گفت؛ گرونه! و بعد که متوجه شد آبروریزی کرده، داد زد حرومه»!