در آخرین تمرین تیم ملی والیبال چه گذشت؟

مسابقات والیبال قهرمانی جهان ۲۰۲۲ از چهارم تا بیستم شهریور ماه به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار می‌شود. تیم ملی ایران هم در این رقابت‌ها شرکت می‌کند و در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها در کشور اسلوونی به مصاف آرژانتین، مصر و هلند خواهد رفت.

آخرین تمرین تیم ملی والیبال قبل از اعزام به قهرمانی جهان پنجشنبه، ۲۰ مرداد ماه در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد.

سیدمحمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی‌اصغر مجرد، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن بازیکنان حاضر در اردو بودند.

ملی‌پوشان بعد از گرم کردن و تمرینات توپی به دو تیم تقسیم شدند و به رقابت با یکدیگر پرداختند.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی کنار زمین حضور داشت و در مواقع لازم نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

در پایان تمرینات تیم ملی محمد موسوی در جمع خبرنگاران حاضر شد و با انتقاد از اوضاع تیم ملی، از حضور در قهرمانی جهان کناره‌گیری کرد و در بخشی از صحبت‌هایش گفت: "هیچ چیزی سر جایش نیست حتی یک پروتئین و مکمل ورزشی نیست. هتل نبود، فیزیوتراپ که بچه ها با آن راحت باشند نیست. این شرایط شرایطی نیست که بتوانیم با بزرگان والیبال دنیا مقابله کنیم. اگر مردم از ما انتظار دارند نتیجه بگیریم باید واقعیت ها را بدانند. واقعیت‌ها خیلی اسفبار است. هیچ کس به هیچ‌کس اعتماد ندارد و راستش را نمی گوید. صداقت خیلی کم دیدم. اصلا امروز که به شخصه آمدم دوست داشتم به آقای عطایی بگویم نمی‌توانم تمرین کنم. سه ماه تمرین والیبال نداشتم با این وجود آمدم کار کنم اما شرایط خوبی نیست و دوست ندارم وارد جزئیات شوم. موارد طولانی است و امیدوارم حرف های من باعث حاشیه برای تیم ملی نشود."