ادامه اعتراض و خشم رونالدو علیه تن هاخ

منچستر یونایتد در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف تاتنهام رفت و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند.

به گزارش دیلی میل، در این بازی کریستیانو رونالدو نیمکت نشین بود و سرمربی هلندی یونایتد مثل بازی‌های قبلی تصمیم گرفت که به این بازیکن در ترکیب اصلی بازی ندهد.

رونالدو از ادامه نیمکت نشینی‌های خود در شیاطین سرخ عصبانی و معترض است. او در دقیقه ۸۹ نیمکت تیم را ترک کرد و با عصبانیت به رختکن رفت تا بار دیگر خشم خود را به وضعیت خود در تیم و علیه سرمربی هلندی نشان دهد.

این برای نخستین بار نیست که کریستیانو رونالدو علیه سرمربی تیم دست به اعتراض می‌زند. او در دیدار قبلی برابر نیوکاسل هم زمانی که از بازی تعویض شد عصبانیت خود را نشان داد تا ثابت کند که از وضعیت خود در تیم راضی نیست.

رونالدو در تابستان تلاش زیادی کرد تا از شیاطین سرخ جدا شود، اما از یک طرف باشگاه و تن هاخ با این جدایی مخالفت کردند و از طرف دیگر هم هیچ باشگاه سرشناسی حاضر نشد که رقم بالای حقوق این بازیکن را پرداخت کند. با این شرایطی که رونالدو در یونایتد دارد به احتمال خیلی زیاد باید منتظر جدایی او در فصل نقل و انتقالات زمستانی بود.

منچستر یونایتد در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نوسان زیادی داشته است البته این تیم برابر تیم‌های بزرگ و مدعی آرسنال، لیورپول و تاتنهام به پیروزی دست پیدا کرده است و تنها برابر منچستر سیتی شکست سنگینی را متحمل شد.

یونایتد با پیروزی که برابر تاتنهام به دست آورد با ۱۹ امتیاز به رده پنجم جدول رده بندی صعود کردو اختلافش را با تیم صدرنشین به ۸ امتیاز کاهش داد.