تذکر اعضای شورای شهر تهران درباره وضعیت حجاب
عضو شورای شهر تهران: با گل دادن به زنان بی‌حجاب، کاری از پیش نمی‌رود؛ ارتش وارد شود!

سایت شهر نوشت: رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به ضرورت حفظ حجاب و شئونات اسلامی در جامعه گفت: ما در برابر امام راحل و خون شهدا مسئولیم و شاید اکنون در آزمون تاریخی و الهی قرار گرفته ایم.

سید محمد آقامیری در یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور خود با اشاره به موضوع حجاب به عنوان چالشی در مباحث فرهنگی و اجتماعی، اظهار کرد: پس از آغاز هجمه جدیدی از دشمن به عنوان جنگ شناختی و ترکیبی، آن‌ها با استفاده از دلقک‌های خودفروخته داخلی و خارجی و هنرمندنما‌ها به دنبال آسیب به جوانان هستند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تغییر فضای عفاف و حجاب در کشور است، یادآور شد: در چند ماه اخیر شاهد ناهنجاری در موضوع حجاب در تهران و دیگر شهر‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه علاوه بر انحرافات ایجاد شده، این اتفاقات وسیله‌ای در دست مزدوران برای راه انداختن جنجال علیه اسلام است، تصریح کرد: بدون شک پدیده برهنگی پدیده عصر ماست و دیر یا زود به عنوان یک بیماری شناخته خواهد شد.

آقامیری با تأکید بر اینکه بخشی از امر به معروف و نهی از منکر بر عهده حاکمیت است، یادآور شد: اگر این بخش توسط مردم عامه انجام شود باعث هرج و مرج خواهد شد؛ متأسفانه برخی با روشنفکر بازی به دنبال هنجارشکنی هستند. چرا روز‌هایی که کرونا روزانه جان چندین نفر را می‌گرفت کسی پلیس را به دخالت در مبحث سلامت متهم نکرد؟ نیرو‌های مردمی و جهادی، رسانه‌ها و نیرو‌های ارتش و بسیج در کرونا پای کار بودند. حالا چرا از این ظرفیت برای مقابله با فحشا و بی حجابی استفاده نمی‌شود؟

وی با بیان اینکه برخی مسئولین ساده اندیش خیال می‌کنند باید با هنجارشکنان بی حجاب مماشات کرد که این خود یک متد براندازی است، یادآور شد: اینکه کسانی فکر می‌کنند با گل دادن به زنان بی حجاب، کاری از پیش می‌برند خیالی بیش نیست. اگر به موضوع حجاب به شکلی عمیق‌تر بپردازیم در مرحله اول مرتبط با مسائل فرهنگی و اجتماعی و دشمن خارجی نیست بلکه حجاب در گرو سیاست و گروه‌های لیبرال است که اجازه پرداختن صحیح به موضوع عفاف و حجاب را نمی‌دهند و به وسیله‌ای برای کسب جایگاه تبدیل شده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در چند ماه اخیر عکس‌ها و فیلم‌هایی از حضور افراد بی حجاب و هرزه گر در شهر برای اعضای شورا ارسال شده است، تصریح کرد: ما در برابر امام راحل و خون شهدا مسئولیم و شاید در آزمون تاریخی و الهی قرار گرفته ایم. ضروری است برنامه شهرداری برای مقابله با هنجارشکنان اجتماعی ارائه شود.

تذکر عضو شورای شهر تهران درباره وضعیت حجاب

نائب رئیس شورای شهر تهران نیز اعلام کرد که بی تفاوتی دستگاه‌های دولتی و شهرداری تهران در بحث حجاب به بی قانونی دامن می‌زند.

به گزارش ایسنا، پرویز سروری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به مسئله حجاب گفت: حجاب یک قانون است و هنجارشکنی و بی قانونی می‌تواند زمینه را برای بی قانونی‌های بعدی فراهم کند و فرصت طلبان و بدخواهان از این فرصت به نفع خود استفاده خواهند کرد.

وی با بیان اینکه بی توجهی دستگاه‌های دولتی و شهرداری به این بی قانونی دامن می‌زند، گفت: مسئولان باید توجه ویژه به اجرای قانون داشته باشند.

وی همچنین ضمن تشکر از شهرداری منطقه ۱۸ بابت اجرای پروژه‌های متعدد در روزهای پایانی سال تصریح کرد: در روزهای پایانی سال ۱۱ کیلومتر مترو خط ۶ و ۷ را افتتاح کردند که این نشان می‌دهد شورا و شهرداری عزم خود را جزم کردند که در سال پیش رو با اقدامات موثر موج بزرگی از افتتاح‌های حمل و نقلی را داشته باشیم.