رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در صورت پر تردد بودن جاده‌های مازندران

سرهنگ یدالله جهانتاب با اشاره به محدودیت‌های پایان هفته در راه‌های مواصلاتی مازندران، اظهار کرد: در صورت پر ترافیک بودن جاده‌ها تردد تمام وسایل سنگین در محور هراز و چالوس ممنوع است.

وی افزود: وضعیت ترافیکی اگر امروز در تهران- کرج به سمت چالوس پر حجم باشد به دلیل تخلیه بار ترافیکی تردد تمام وسایل نقلیه به تهران محدود خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، خاطرنشان کرد: در روز پنجشنبه و جمعه تردد تمام وسایل نقلیه از تهران، کرج به سمت چالوس ممنوع است و به جهت تخلیه بار ترافیکی از مرزن‌آباد به سمت تهران اقدام خواهیم کرد.

 جهانتاب گفت: در صورت سنگین بودن ترافیک در محور هراز در روز جمعه از ساعت ۱۴ تردد تمامی وسایل نقلیه از رودهن به آمل ممنوع است و ساعت ۱۶ محور هراز، از آب‌اسک به رودهن به جهت تخلیه بار ترافیکی یک طرفه خواهد شد.

وی گفت: در محور سوادکوه نیز تردد تریلی ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران، افزود: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۲۲ فروردین الی ساعت ۶ صبح روز شنبه مورخ ۲۶ فروردین از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران و بالعکس ممنوع است.

جهانتاب گفت: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی افزود: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها اجرایی نمی‌شود.