استقرار ۴۰۰ نیروی راهداری در جاده‌های لرستان
راهداری: محور اصلی خرم آباد - پلدختر به دلیل خطرات احتمالی در بارش‌ها مسدود شد

مرتضی شیروانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شدت بارش‌ها و جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی با تصمیم ستاد مدیریت بحران استان محور اصلی خرم آباد به پلدختر مسدود و جایگزین این محور (محورخرم آباد- پل زال- محور‌های فرعی چولهول-دهلیج به پلدختر) تعیین شد.

وی به محور‌های فرعی مسدود شده در استان اشاره کرد و افزود: در شهرستان کوهدشت (محور پای آستانه به گراب مسدود و محور جایگزین محور کوهنانی)، در شهرستان خرم آباد (محور خرم آباد_بلیلوند_جاده گردشگری آبشار نوژیان و محور گردشگری بیشه) و در شهرستان دورود (محور گردشگری دورود به عمارت) مسدود می‌باشند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان لرستان تصریح کرد: تردد در دیگر محور‌های استان برقرار است و ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان و بخش خصوصی بهمراه ۴۰۰ نفر نیروی راهدار در قالب ۵۰ اکیپ راهداری در تمام محور‌ها و گردنه‌های استان مستقر شدند.

شیروانی اضافه کرد: هموطنان گرامی از سفر‌های غیر ضرور پرهیز نمایند و درصورت سفر حتما در تماس با ۱۴۱ از وضعیت راه‌ها مطلع شوند و با رعایت نکات ایمنی و سرعت مطمئنه حرکت کنند.