هت‌تریک شش‌تایی‌شدن مجید حسینی

کایزری‌اسپور که سیدمجید حسینی، مدافع ایرانی را در اختیار دارد برابر گالاتاسرای با شش گل شکست خورد. در این دیدار خطای وحشتناک حسینی روی لوکاس توریرا، بازیکن سابق آرسنال، با کارت قرمز مستقیم داور همراه شد.

کایسری با ۴۴ امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد. گالاتاسرای هم با این برد ۶۶ امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند. مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی سابق پاری‌سن‌ژرمن، در این دیدار هت‌تریک کرد.

به این ترتیب حسینی شب تلخی برابر گالاتاسرای داشت و از زمین بازی اخراج شد تا بازی بعدی تیمش را نیز از دست بدهد. این اتفاق قبلا نیز دو بار دیگر برای مدافع ایرانی در دو دیدار مهم رخ داده بود.

خطای خطرناک مجید حسینی بر روی لوکاس توریرا باعث شد تا کایسری‌اسپور یک نیمه کامل ۱۰ نفره برابر صدرنشین لیگ ترکیه قرار گیرد. 

استقلال برای صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تنها به یک مساوی نیاز داشت، ولی در این دیدار سنگین‌ترین شکست تاریخش در لیگ قهرمانان آسیا را متحمل شد. مجید حسینی، مدافع استقلال در آن دیدار مثل همه بازیکنان تیمش نمایش ضعیفی داشت. حسینی در آن دیدار ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد.

سیدمجید حسینی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قلب خط دفاعی ایران قرار گرفت و در دیدار نخست برابر انگلیس به میدان رفت. زمانی که بازی بدون گل در جریان بود او به طور اتفاقی با علیرضا بیرانوند برخورد کرد که باعث شد بازی چند دقیقه متوقف و بیرانوند نیز در نهایت تعویض شود. ایران با وجود زدن دو گل، شش بار دروازه خود را برابر انگلیس باز شده دید.

او اکنون خود را در فوتبال ترکیه تثبیت کرده و پس از سه سال حضور پیاپی در ترابزون‌اسپور، راهی کایسری‌اسپور شده است. از چند تیم قطری و روسی به عنوان مقصد احتمالی این مدافع یاد شده بود، ولی او تصمیم گرفت در فوتبال ترکیه بماند.

مجید حسینی تاکنون ۲۱ بازی ملی نیز در کارنامه دارد و یکی از نفراتی است که می‌تواند در ادامه در برنامه‌های امیر قلعه‌نویی برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ نیز جای داشته باشد.