کودک ربوده شده از بوشهر در بردسیر آزاد شد

سرهنگ منصور رمضان نژاد امروز ۲۷ اردیبهشت ماه در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام گزارشی از پلیس بوشهر مبنی بر ربوده شدن یک پسر بچه شش ساله و احتمال ورود خودروی حامل این کودک به استان‌های همجوار، موضوع به تمامی واحدهای انتظامی شهرستان بردسیر منعکس شد.

وی افزود: در این راستا ماموران پاسگاه انتظامی کوه پنج به سرعت وارد عمل و نسبت به پایش دقیق ترددهای محور سیرجان به بردسیر اقدام کردند که با توجه به حساسیت رهایی این خردسال به گروگان گرفته شده و با اجرای طرح مهار در تمامی محورهای مواصلاتی، در نهایت خودروی مورد نظر هنگام عبور از محور «سیرجان-بردسیر» با هوشیاری ماموران این پاسگاه شناسایی و متوقف شد.

سرهنگ رمضان نژاد تصریح کرد: خوشبختانه این کودک در کمتر از دو ساعت از زمان گزارش وقوع گروگان گیری آزاد و پنج متهم که درصدد انتقال او به یکی از استان های شمال شرق کشور بودند دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر با اشاره به تحویل این کودک به خانواده اش خاطرنشان کرد: علت و انگیزه این جرم خشن اختلافات خانوادگی عنوان شده اما به هر ترتیب برخورد پلیس و دستگاه قضائی با مخلان نظم و امنیت جدی و قاطع خواهد بود.