استقلال بدون سرمربی مقابل صنعت نفت؟

با وجود اینکه روز گذشته و طبق پیگیری از باشگاه استقلال اعلام شد قرارداد جواد نکونام و چند عضو دیگر کادرفنی استقلال امضا خواهد شد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

یه این ترتیب با توجه به اینکه استقلال رو پنجشنبه ۱۹ مرداد مهمان صنعت نفت آبادان است، حضور نکونام روی نیمکت آبی‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد دلیل طولانی تاخیر در امضای قرارداد نکونام، اعمال تغییرات جدید در آن است. پیش نویس قرارداد سرمربی استقلال در زمان حجت کریمی امضا شده بود، اما پس از حضور علی خطیر در راس مدیریت باشگاه، قرار شد قرارداد جدیدی تنظیم و به امضای دو طرف برسد. نکونام نیز مبلغ قابل توجهی را به باشگاه تخفیف داد تا قرارداد ۳ ساله بسته شود. 

با اینحال گفته می‌شود وجود بند‌های جدید در قرارداد فی مابین، تعجب وکیل نکونام و این مربی را در پی داشته، به همین خاطر امضای قرارداد به تاخیر افتاده است. این درحالیست که روز گذشته تعدادی از اعضای کادرفنی استقلال قرارداد خودشان را امضا کردند. علاوه بر این نیز قرارداد برخی بازیکنان مانند سعید مهری هنوز به امضا نرسیده است.

آرمین سهرابیان دیگر بازیکن استقلال است که به نظر می‌رسد او نیز از نظر قراردادی دچار مشکل شده و درحالیکه خودش معتقد است پیش از این قراردادش را با استقلال بسته، اما الان گفته می‌شود او قراردادی با استقلال ندارد! همچنین مهرداد محمدی با وجود اینکه برای عقد قرارداد به باشگاه تخفیف داده بود، هنوز بخشی از پیش قرارداد خودش را دریافت نکرده، اما سرمربی تیم فعلا او را راضی به ماندن در تیم و خودداری از فسخ قرارداد کرده است.

با توجه به این شرایط باید دید که آیا مدیریت استقلال می‌تواند تا روز بازی با نفت آبادان این مشکلات را برطرف کند یا اینکه هواداران در هفته اول لیگ ۲۳ شاهد غایبان متعددی روی نیمکت آبی خواهند بود.