تیراندازی با اسلحه شکاری در میامی

سرهنگ سید علی میر احمدی ۲۹ مرداد با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در یکی روستاهای توابع شهرستان میامی بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد. ۴ نفر در پی اختلافات شخصی اقدام به تیراندازی با اسلحه شکاری به فردی کردند که وی با اصابت ساچمه های گلوله از ناحیه سر، صورت و سینه به شدت آسیب دید و به سرعت توسط اورژانس به بیمارستان شاهرود منتقل شد.

 این مقام ارشد انتظامی با اشاره به شروع فرایند اطلاعاتی پلیس برای شناسایی عاملان تیر اندازی گفت: در نهایت با اقدامات تخصصی و به کارگیری تجهیزات هوشمند در کمتر از ۴ ساعت مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای دیگر توابع شهر میامی شناسایی و با اعزام ۳ تیم عملیاتی هر ۴ نفر در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند و یک قبضه سلاح شکاری در مخفیگاه آن ها کشف شد.

 سرهنگ میراحمدی با بیان اینکه عاملان تیراندازی هدفشان را از این اقدام مجرمانه اختلافات شخصی عنوان کردند ، بیان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و پس تعیین وثیقه روانه زندان شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: پلیس به حکم قانون و مقتدرانه با افرادی که بخواهند به هر طریقی با قدرت نمایی آسایش مردم را سلب و ناقض امنیت باشند برخورد خواهد کرد و این افراد بدانند پلیس با هیچ کس در خصوص امنیت جامعه مماشات نمی کند.