لیبرمن: ادامه کار کابینه نتانیاهو حتی برای یک روز ممنوع است

آویگدور لیبرمن، رئیس حزب «خانه ما» و وزیر خارجه اسبق رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) بار دیگر با اشاره به ادامه بحران داخلی در فلسطین اشغالی و تداوم اعتراضات به تصویب لایحه جنجالی تغییرات قضایی و همچنین تحولات کرانه باختری، از عملکرد چند ماهه کابینه نتانیاهو به شدت انتقاد کرد.

به گزارش دنیا الوطن، لیبرمن گفت: نتانیاهو هم در مقوله امنیت و هم در قدرت شکست خورده است و ادامه کار کابینه او حتی برای یک روز ممنوع است زیرا او تهدید موجودیتی برای اسرائیل است».

لیبرمن همچنین با اشاره به تحولات کرانه باختری و عملیات‌های استشهادی پیاپی فلسطینیان در این منطقه، خطاب به وزیر افراطی امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت: «ایتامار بن‌گویر» مسئول از دست دادن کنترل اسرائیل در کرانه باختری است.

آویگدور لیبرمن چندی پیش هم در یک گفت‌وگوی رادیویی اعلام کرد: ما اکنون در یک بحران قانونگذاری-اقتصادی قرار داریم، در جهان منزوی شده‌ایم و هیچ‌کس برای نتانیاهو ارزشی قائل نیست.

وی افزود: ایران و حزب‌الله دارند به اسرائیل می‌خندند و آن را مسخره می‌کنند چون می‌دانند که نتانیاهو قادر به اتحاد بین‌المللی نیست و حتی نمی‌تواند میان اسرائیلی‌ها وحدت ایجاد کند.