چالش جدید برای گل‌محمدی؛ ترکیب پرسپولیس تحت تاثیر لیست تیم ملی

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی روز چهارشنبه مقابل فولاد خوزستان در حالی پیگیری می‌شود که یحیی گل محمدی نتیجه‌ای جز پیروزی برای حفظ فاصله خود با سپاهان در صدر جدول ندارد.

سرخپوشان پایتخت دیدار قبلی مقابل ذوب آهن را با گل به خودی سروش رفیعی با تساوی یک - یک پشت سر گذاشتند تا حالا با هفت امتیاز در تعقیب سپاهان اصفهان ۹ امتیازی باشند.

کادر فنی پرسپولیس پس از آنالیز بازی اخیر این تیم مقابل ذوب آهن تصمیماتی برای تغییر در پست‌های سه‌گانه داشت، اما حضور احتمالی چند بازیکن در اردوی تیم ملی ایران برای بازی‌های دوستانه مقابل بلغارستان و آنگولا باعث تردید در نیمکت نشینی آن‌ها شده است.

گل محمدی غیر از ایجاد تغییر در خط دفاع تصمیم داشت استراتژی میانی خود برای رساندن توپ به خط حمله را نیز تغییر دهد، اما شاید زمزمه‌های حضور چند بازیکن در لیست امیر قلعه نویی مانع از این اتفاق شود تا آن‌ها بار دیگر فرصت بازی کردن پیدا کنند.

حال باید دید گل محمدی با فرصت دوباره به گزینه‌های ملی پوش شدن بازیکنانش به اهواز می‌رود یا با تغییر در ترکیب ثابت چالشی جدید را با نیمکت نشینی اجباری همین نفرات پشت سر خواهد گذاشت.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.