ایرج طهماسب هم به تلویزیون بازگشت!

نوروز ۱۴۰۳ فصل جدید مجموعه «مهمونی» با اجرای ایرج طهماسب و هنرنمایی عروسک‌ها و میهمانان جدید، این بار از شبکه نسیم صداوسیما پخش خواهد شد تا رسانه ملی با یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های سال‌های اخیر و با دستی پر به استقبال نوروز برود.

بر اساس نامه‌ای که از اداره کل بازرگانی صداوسیما در فضای مجازی منتشر شده، این اداره کل با اشاره به بازگشت ایرج طهماسب و برنامه محبوبش به قاب تلویزیون، از مدیران شرکت‌ها، صاحبان صنایع و کانون‌های تبلیغاتی برای ارائه درخواست خود به منظور تبلیغات انحصاری این برنامه دعوت کرد، تا جایگاه این تبلیغات را به بالاترین مبلغ پیشنهاد ارائه شده اختصاص دهد!

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که پیمان جبلی چندی پیش در گفتگو با خبرنگاران گفته بود صداوسیما اهل باج دادن به کسی نیست و چهره‌ها اگر هنجارشکنی کنند، جایی در برنامه‌های تلویزیونی نخواهند داشت.

این اظهارات بعد از انتشار خبر بازگشت رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به شبکه سوم سیما و واکنش تند محمدرضا شهبازی، مجری برنامه پاورقی منتشر شد. اتفاقاتی که به کنسل شدن برنامه رضا رشیدپور و گلزار در صداوسیما منجر شد و حواشی بسیاری برای صداوسیما داشت. حالا باید منتظر ماند و دید اتفاقی که برای شبکه سوم سیما و طرح جدیدش جهت حضور دوباره چهره‌های مطرح در تلویزیون، رخ داد برای مدیران شبکه نسیم هم تکرار می‌شود و یا ایرج طهماسب بدون حاشیه آنتن شبکه نسیم در نوروز آینده را به دست می‌گیرد. ذوق زدگی اداره کل بازرگانی برای جذب آگهی و تامین هزینه‌های میلیاردی تیم سازنده برنامه‌های ایرج طهماسب، نشان از آن دارد که ظاهرا هماهنگی‌های اولیه برای حضور تیم برنامه ساز طهماسب در تلویزیون نهایی شده است.

شایان ذکر است برنامه «مهمونی» طهماسب که این روز‌ها در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود دچار حواشی مختلفی شد و زیاد نتوانست توقع مخاطبان را برآورده سازد و باید دید در صورت حضور این تیم در تلویزیون، نظر مخاطبان همیشگی این تهیه کننده مشهور، تامین خواهد شد یا خیر.