داور در نقطه عطف بازی پنالتی ما را اعلام نکرد

رضا زرخانلی، پس از شکست چهار بر یک تیمش مقابل مس‌سونگون اظهار کرد: بازی امروز به واسطه اینکه دو تیم بالای جدول با هم بازی کردند، بازی حساسی بود. شاهد یک بازی نزدیک و پایاپای بودیم اما در شروع بازی دو اشتباه بچگانه از بازیکنانمان باعث شد. در نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر عقب بیافتیم اما هر چه از زمان بازی گذشت و جلوتر رفتیم، بچه هایمان راحت‌تر بازی کردند و موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم.

وی افزود: حتی می‌توانستیم در نیمه اول کار را مساوی کنیم اما خوش شانسی حریف و کم دقتی بازیکنانمان در زدن ضربات آخر، منجر به این شد که بازی در نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به پایان برسد.

زرخانلی ادامه داد: در نیمه دوم هم با بازیکنان صحبت کرده شرایط را توضیح دادیم. بر اساس همان روند که قابل پیش بینی هم بود جلو می‌رفتیم و یک گل هم زدیم اما نقطه عطف بازی، در جایی که می توانست تعیین کننده و سرنوشت ساز باشد، متاسفانه داور بازی در شرایطی برای ما پنالتی اعلام نکرد که اگر مس در آن شرایط قرار می گرفت، سوت را می زد و چه بسا موقعیت هایی هم که خطا نبود یا ۵۰-۵۰ بود را به نفع مس خطا می‌گرفت.

سرمربی سفیرگفتمان گفت: در آن صحنه بازیکن ما توپ را گرفته و در محوطه جریمه با دروازه بان تک به تک است، چطور ممکن است خودش را به زمین بزند؟ اصلا چنین چیزی امکان ندارد، در این شرایط بازیکن ضربه اش را به گل می زند نه اینکه بخواهد در دو متری دروازه پنالتی بگیرد.‌ متاسفانه داور شجاعت این را نداشت که بخواهد در مقابل تماشاگران خوب تبریزی به ضرر تیم مس سوت بزند و پنالتی بگیرد.

زرخانلی عنوان کرد: روی آن صحنه تمرکز تیم ما را به هم ریختند و در ادامه کار هم حملاتی را داشتیم. حتی سعی کردیم در ۵ دقیقه باقی مانده با استفاده از سیستم پاورپلی، خودمان را به حریف نزدیک کنیم و بازی را به تساوی بکشانیم اما متاسفانه موفق عمل نکردیم. به تیم مس سونگون تبریک می گویم و به بازیکنان خودمان خسته نباشید می گویم.‌

به گزارش ایسنا، دیدار دوتیم مس سونگون ورزقان و سفیر گفتمان تهران در چارچوب هفته پنجم لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با برتری چهار بر یک مسی‌ها به اتمام رسید.