تصادف در خوزستان با ۵ کشته و ۱۳ مصدوم

عارف شرهانی اظهار کرد: در حادثه برخورد یک خودروی سمند ویک اتوبوس که ساعت ۴:۰۵ امروز (۱۵ شهریورماه) در مسیر عبدالخان به سمت چذابه رخ داد، یک مرد ۴۲ ساله مصدوم و پنج نفر کشته شدند.

وی افزود: جان باختگان این حادثه سه مرد ۲۰، ۳۲ و ۳۵ ساله و دو زن ۲۵ و ۳۰ ساله و مجهول الهویه بودند. سه نفر از فوتی‌ها توسط سه دستگاه آمبولانس ۱۱۵ سید عباس، اصفهان و شوشتر و دو فوتی توسط خودروی حمل جسد شهرداری به سردخانه شهر الوان منتقل شدند.

وی افزود: در حادثه برخورد مینی بوس و پژو ۲۰۷ نیز که ساعت ۵:۳۰ امروز در مسیر سوسنگرد - بستان رخ داد، شش نفر مصدوم شدند. مصدومان این حادثه که یک دختر بچه سه ساله، چهار زن ۳۵، ۴۰، ۴۸ و ۵۵ ساله و یک مرد ۴۸ ساله بودند توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نفت سوسنگرد انتقال یافتند.

شرهانی گفت: همچنین در پی واژگونی یک موتورسیکلت که ساعت ۷:۱۵ امروز در مسیر خروجی هندیجان به مسیر نعمان رخ داد، یک مرد ۱۹ ساله مصدوم شد که توسط آمبولانس۱۱۵ به بیمارستان شهدای هندیجان انتقال یافت.

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیان کرد: در حادثه واژگونی خودروی سمند که ساعت ۱۸:۵۹ شب گذشته (۱۴ شهریورماه) در جاده قدیم اندیمشک به پل دختر رخ داد، پنج نفر مصدوم شدند. مصدومان این حادثه که سه زن ۲۸، ۲۹ و ۳۰ ساله و دو مرد ۴۵ و ۴۸ ساله بودند توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک انتقال یافتند.