عارف غلامی پشیمان شد: حاضرم بدون دریافت مبلغ قابل توجه برگردم!

بعد از اینکه باشگاه استقلال با پیشنهاد مالی غیرمعقول عارف غلامی مخالفت کرد، این بازیکن با انتشار یک استوری مدعی شد با یک تیم خارجی قرارداد بسته، اما آن تیم به او ۵ روز فرصت داده تا اگر استقلال دوباره خواهان بازگشتش شد، به این تیم بازگردد، اما باشگاه استقلال درخواستی برای بازگشت غلامی نداد و اقدام به جذب مدافع جدید هم کرد.

در عین حال خبری هم از حضور غلامی در آن تیم خارجی نشد تا مشخص شود که ادعای بازیکن استقلال صحت نداشته است. اخیراً نیز تصویری از غلامی در فرودگاه منتشر شد و پیامدش یک استوری از برادرش بود که درحال خداحافظی با اوست! درباره انتشار این تصاویر گفته شد که غلامی درحال عزیمت به فرانسه و عقد قرارداد با یکی از تیم‌های باشگاهی این کشور است، اما با اینکه زمان قابل توجهی از خبرسازی جدید می‌گذرد، غلامی به هیچ یک از تیم‌های فرانسوی ملحق نشده است.

به شکلی عجیب و غیرمنتظره نیز روز گذشته شنیده شد که غلامی به باشگاه استقلال پیشنهاد داده حاضر است بدون دریافت مبلغ قابل توجهی به این تیم بازگردد! خبری که اگر صحت داشته باشد نشان می‌دهد که مدافع سابق استقلال از همه جا مانده و قصد دارد راهی برای بازگشت به تیم سابق خود باز کند که در شرایط فعلی که استقلال فقط برای جذب دو بازیکن خارجی جای خالی دارد و در خط دفاع نیز دست نکونام پر شده، بسیار دشوار است که غلامی راهی برای بازگشت پیدا کند. شاید اگر غلامی حد فنی خودش را می‌دانست و بی‌جهت دستمزد بالا درخواست نمی‌کرد و درصدد بازار گرمی نبود، اکنون پیراهن استقلال را بر تن داشت، اما تصمیم‌های اشتباه این بازیکن سبب شد تا او به سادگی لباس استقلال را از کف بدهد.