ژیلا صادقی: دنبال جدا کردن شوهرم از من بودند

ژیلا صادقی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون درباره حمله و تهدید علیه وی به دلیل اظهارات متفاوت با آنچه گروه‌های ضدایرانی می‌گویند، گفت: ارازل و اوباش در فضای مجازی و حقیقی همیشه وجود دارند. این که صفحه شخصی من عمومی است و همه افراد به راحتی می‌توانند کامنت و پیام دهند یعنی من مشکلی با این اتفاق‌ها ندارم. من در یکی از استوری‌های خود بعد از فحاشی‌هایی که به بنده شد نوشتم یعنی مملکت من دست امثال شما خواهد افتاد؟ وا مصیبتا!

وی افزود: من را تهدید به سلاخی می‌کردند مگر شهر هرت است؟ حتی آدرس هم دادم، اما کسی جرات این کار را ندارد. مگه شعار این‌ها آزادی بیان نیست، چرا پس خلاف آن را ثابت کردند؟ 

صادقی تصریح کرد: مردم ما هرچقدر هم که مشکل اقتصادی داشته باشند پای اعتقادات خود هستند. شما زمانی که به اصولی معتقد هستید، هیچ‌چیزی نمی‌تواند آن را تغییر دهد. 

این مجری با اشاره به اقدامات ضدایرانی و منفعت طلبی برخی سلبریتی‌ها که از کشور خارج شده اند ادامه داد: آقای فرخ نژاد قرارداد فیلم می‌بندد، پولش را هم می‌گیرد و در انتها یک ایران را فدای تار موی بچه خود می‌کند! از طرفی همسر مهناز افشار شیرخشک خراب به مردم می‌فروشد و بچه‌های مردم را بیمار می‌کند! آیا این‌ها می‌توانند دلسوز مردم ایران باشند؟! 

وی خاطرنشان کرد: در شلوغی‌ها برخی از هنرمندان روسری خود را درآوردند، مگر با در آوردن روسری چیزی درست می‌شود؟ در همان زمان بنده با اعتبار جایگاه اجتماعی خودم، بدون هیاهو ۱۶ زندانی جوان را آزاد کردم. 

صادقی یادآور شد: چرا امسال روز ۲۵ شهریور خبری نشد؟ این ترسو‌ها می‌خواهند مملکت من را بالا پایین کنند؟ 

وی در پاسخ به سوالی درباره شایعاتی که درباره زندگی شخصی او مطرح می‌شود، تاکید کرد: من در حال زندگی با همسرم هستم، اما می‌نویسند همسر سابق ژیلا صادقی! بعضی سلبریتی‌ها که فعلا نمی‌خواهم اسم ببرم، به صورت پنهانی به دنبال جدا کردن همسرم از من بودند، اما من ایستادم و زندگی ام را حفظ کردم.

این مجری در خصوص کار در تلویزیون خبر داد: کار‌هایی از جمله دکتر سلام و صبح بخیر ایران به من پیشنهاد شده است. البته قبل از این فحاشی‌ها این پیشنهادات مطرح شده بود.