سردار سلامی: با آمریکا و صهیونیسم می‌جنگیم

سرلشکر حسین سلامی در آئین بهره برداری از پروژه‌های عمرانی سپاه استان قزوین که صبح امروز در سالن اجتماعات حضرت زهرا (س) سپاه صاحب الامر (عج) شد، اظهار کرد: در منطق انقلاب اسلامی، دشمنان نظام اسلامی، دشمنان همه بشریت بوده و هستند و امروز جهانیان علیه آن‌ها به پا خاسته‌اند.

وی با بیان اینکه بسیج مانند خورشید برای همه نورافشانی می‌کند و بی منت و همچون باران بهاری بر تن همه می‌بارد، افزود: امانتدار انقلاب اسلامی هستیم و مالک نیستیم و حاکمان در نظام اسلامی، خادمان مردم محسوب می‌شوند و آمر نیستند. بر این اساس نیز معتقدیم باید خادمان بال‌های تواضع خود را در برابر مردم به ویژه مستضعفان که وارثان اصلی انقلاب هستند، باز کنند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مفتخریم در چند جبهه می‌جنگیم، تصریح کرد: با آمریکا، صهیونیسم و هر کسی که بزرگی، شرف، عزت، کرامت، بزرگی و عظمت جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار دهد می‌جنگیم و در همین راستا نیز در مسیر رفع فقر و استضعاف و محرومیت نیز گام برمی داریم.

سرلشکر سلامی بیان کرد: با هم کشور را می‌سازیم چرا که قابلیت، استعداد، احساس و عاطفه در کشور موج می‌زند. در کشور ما احساس دینی، شعور انقلابی و عاطفه برادری وجود دارد و این کشور به برکت قلب‌های بزرگ ساخته می‌شود.

این مقام ارشد نظامی اضافه کرد: با قلب‌های با ایمان و دست‌ها و قدم‌ها نظام را به جلو می‌بریم این در حالی است که ایمان عمیق قلبی و احساس عمیق برادری سرمایه‌های اصلی ما برای حرکت به سمت افق‌های بلند است و طبق فرمایش معظم رهبری در آستانه فتح قله‌های بزرگ هستیم.

وی تاکید کرد: به اذن خدای متعال به شکل کامل بر دشمنان غلبه می‌کنیم و نشانه‌های پیروزی در جبهه‌های مقاومت اسلامی و عزت و تسلیم ناپذیری و مقاومت مسلمانان باعث شده، دشمنان درمانده و مستاصل شوند.

فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: محرومیت زدایی برای مردم روستا‌های دور و نزدیک استان قزوین، ماموریت سپاه و بسیج بشارت آفرین است. این اقدام نسیم حیاتبخش است و روح و نور امید را در قلب‌ها زنده می‌کند و مشعل‌های امید را در دل‌های مردم برمی‌افروزد و امیدواریم خدای متعال به همه مسوولان ذیربط، مردم و خیرین عمر طولانی، با عزت و تن سالم و دل خوش عنایت کند.

این مقام ارشد نظامی همچنین خطاب به پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس گفت: شما در دوران دفاع مقدس، در برابر دشمنان سرسخت و قدرتمند ایستادگی کردید و مسیر‌های سخت را آسان کردید. شما از ارزش‌ها، احکام الهی و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی دفاع کردید و اجازه ندادید دشمن در سرزمین ما پا بگذارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود با اشاره به این کلام امام علی علیه السلام که «اگر دشمنی در عمق سرزمین یک ملت قدم بگذارد آن ملت ذلیل می‌شود»، افزود: پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس حجت‌های بزرگی برای عزت سرزمین هستند و تاریخ یک کشور با همین رشادت‌ها و شجاعت‌ها با افتخار می‌ماند.

وی تصریح کرد: پیشکسوتان، بنیانگذار فرهنگ جهاد هستند و اگر در میدان‌های سخت نمی‌جنگیدند امروز نه تنها ایران اسلامی بلکه هیچ یک از سرزمین‌های اسلامی از سلطه ستمکاران آزاد نمی‌شد.

سرلشکر سلامی بیان کرد: دنیا چهره مخوف، بی‌رحم و جنایت بار دشمن را حداقل طی یک و نیم ماه گذشته مشاهده کرد و زمانی که چهره واقعی دشمن از پست نقاب بیرون آمد و ذات خبیث آن‌ها برای همه جهانیان روشن شد، منطق انقلاب اسلامی درخشید و همه فهمیدند انقلاب با الهام بخشی‌ها وآگاهی‌بخشی‌های رهبران خود، اذهان جهان را نسبت به واقعیت نفرت آمیز استکبار آشنا کرد که یک حقیقت بود.

این مقام ارشد نظامی در پایان گفت: مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان فرمودند: «بسیجیان وقتی به مردم خدمت می‌کنند از کسی شناسنامه نمی‌گیرند و نمی‌پرسند که مسلمان هستید یا مسیحی، مذهبی یا غیر مذهبی و یا انقلابی و یا غیر انقلابی» و بر این اساس باید گفت بسیجیان به همه به یک چشم خدمت می‌کنند.