بیرانوند با کمترین تمرین فیکس می‌شود

پرسپولیس در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، چهار نماینده داشت که وحدت حنانوف و مهدی ترابی به تمرینات اضافه شدند، اما هنوز بیرانوند و کنعانی غایب هستند. البته به این جمع باید اوستون ارونوف، هافبک تیم ملی ازبکستان را نیز اضافه کرد که با رسیدن به تهران باید منتظر حضورش در تمرین باشیم.

حال باشگاه پرسپولیس در خصوص غیبت دو ملی‌پوش خود اینطور توضیح داد که ملی‌پوشان پرسپولیس به دلیل آنکه بلافاصله بعد از بازی با مس رفسنجان به کمپ تیم ملی رفتند و ۳۵ روز در اردو بودند با هماهنگی با کادر فنی از سه‌شنبه به تمرینات برمی‌گردند و به این ترتیب بیرانوند و کنعانی نیز از سه‌شنبه در تمرین پرسپولیس حاضر می‌شوند؛ بنابراین کنعانی و بیرانوند تنها دو روز فرصت تمرین برای شرکت در بازی لیگ را خواهند داشت که یکی از تمرین‌ها با توجه به روز قبل از بازی کاملا سبک خواهد بود. با این حال با توجه به عملکرد گلر دوم جوان و ناشناخته پرسپولیس در بازی‌های دوستانه، بعید است بیرانوند از ترکیب اصلی پرسپولیس دور بشود. همچنین احتمال بازی کردن کنعانی نیز در ترکیب اوسمار زیاد است و او می‌خواهد خط دفاعی سرخ‌ها را مستحکم کند.

حال باید دید کنعانی و بیرانوند با توجه به تمرین کمتر نسبت به سایر بازیکنان پرسپولیس در شروع دوباره لیگ چه شرایطی خواهند داشت.