اشتباهی بزرگ در حوزه بیت کوین

مدیرعامل و استراتژیست کلان موسسه پژوهشی بیانکو، از راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای ابراز نارضایتی کرده است و در میان انتقاد‌های خود از چشم‌انداز مالی غیرمتمرکز (DeFi) به‌عنوان جایگزینی در چشم‌انداز مالی بزرگ سخن گفت.

همچنین اشاره کرد که محصول صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای می‌تواند قیمت‌های بالاتری را برای ارز دیجیتال پرچم‌دار بیت‌کوین ایجاد کند، اما نه تا یک میلیون دلار که توسط خالق مدل سهام به جریان بیت‌کوین (S ۲ F) پیش‌بینی شده است.

بیانکو از صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای به‌عنوان اعتراف به شکست یاد و به این مورد اشاره کرد که روشی برای «جذب کریپتو به سیستم فعلی» است. برای استراتژیست کلان، دستیابی به یک میلیون دلار قیمت بیت‌کوین مستلزم آن است که سیستم، نوآوری ایجاد کند یا حتی سیستم جایگزین ارائه دهد.

در نهایت، وی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای را راهی برای تسلیم شدن می‌داند، به علاوه این واقعیت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ممکن است در آینده برای ارائه آن مانند طلا مخالفت کند.

به نقل از کریپتوکارنسی، احساسات بیانکو در زمانی مطرح می‌شود که بازار صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای در حال عملکرد بهتر از بسیاری از دارایی‌های دیگر در بازار مالی است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۹۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۸۷ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۸۳ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۳۸ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۵.۶۵ میلیارد دلار است که ۵.۳۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۵۵ میلیارد دلار است که ۸.۴۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۹.۳۸ میلیارد دلار است که ۹۰.۴۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.