روایت سردار رمضان شریف از شهادت ۸۰ کماندوی سپاه در یک عملیات

سخنگوی سپاه با اشاره به اینکه دشمنان طرح‌ریزی کرده بودند که شروع حرکت داعش در منطقه ارتفاعات جاسوسان ایران باشد، گفت: در یک عملیات بیش از ۸۰ کماندو سپاه ایران به شهادت رسیدند، اما امروز داعش نابود شد و شهید سلیمانی افتخارآفرینی کرد و کینه دشمن از همین است.

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه صبح روز دوشنبه در اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان با بیان اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و دشمنان می‌دانند که فلسطینی‌ها علیه اسرائیلی‌ها بسیج می‌شوند، اظهار داشت: دشمنان از الان تلاش می‌کنند با جریان‌سازی قوی بگویند که آمریکا دنبال آتش‌بس است و ما به دنبال صلح و سازش هستیم، اما در عمل تمام آنچه را که در جنگ به دست نیاوردند را دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه حدود چهار ماه است کشتار مردم بیگناه را انجام می‌دهند و با جنایت عظیمی که انجام دادند حتماً مورد فشار فلسطینی‌ها قرار خواهند گرفت، چرا نسل‌کشی مسلم انجام دادند، گفت: اسرائیل به طور شفاف نسل‌کشی می‌کند و هیچ ابایی هم ندارد.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه صهیونیسم به شدت دچار هراس است و نگاه به ظاهر آن‌ها نکنید، افزود: اسرائیل نگران بود اگر همه ارتش‌های کشور‌های اسلامی همراه شوند، دیگر حیات آن‌ها به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه نقش رسانه در معرفی چهره واقعی رژیم غاصب صهیونیستی بی‌بدیل بود، ادامه داد: نزدیک پنج ماه صهیونیستی‌ها در یک منطقه محدود زمین‌گیر شده‌اند.

سردار شریف با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: امروز برکات اقدامات حاج قاسم در جبهه مقاومت را می‌بینیم و صهیونیست‌ها دشمن واقعی بشریت هستند و وزیر دفاع آن‌ها با پررویی تمام اعلام می‌کند که ما با موجودات وحشی روبه‌رو هستیم در حالی که خودشان وحشیانه مردم را به خاک و خون می‌کشند.

وی با بیان اینکه نفرت از صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها در دنیا اوج گرفته و بازنده اصلی جنگ غزه، اسرائیل است و مردم فلسطین پیروز واقعی این جنگ هستند، افزود: امروز افکار عمومی جهان پشتیبان مردم مظلوم فلسطین هستند.

سخنگوی سپاه پاسداران بیان کرد: در صحنه یمن که نگاه کنیم از یک جنگ هفت ساله بیرون آمدند و امروز انگلیس و آمریکا را در دریا زمین‌گیر کرده‌اند و این‌ها دستاورد‌های نظام اسلامی است که رهایی از دست استکبار را به مردم منطقه آموخته است.

وی با اشاره به اینکه به فضل الهی در گام دوم انقلاب شاهد درخشش بیشتر ایران اسلامی خواهیم بود و دشمنان ما سرافکنده خواهند شد، گفت: ملت ایران با توجه به همه تهدیدات و سرمایه‌گذاری دشمن برای متوقف کردن ایران پای کار بودند و دشمن را در توطئه خود شکست دادند.

سردار شریف با بیان اینکه ما امروز مرهون خون شهیدان از قبل از انقلاب تاکنون هستیم، افزود: حاج قاسم شعاع امنیت کشور را به خارج از کشور برد و دشمن از همین موضوع ناراحت و عصبانی است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان طرح‌ریزی کرده بودند که شروع حرکت داعش در منطقه ارتفاعات جاسوسان ایران باشد، گفت: در یک عملیات بیش از ۸۰ کماندو سپاه ایران به شهادت رسیدند، اما امروز داعش نابود شد و شهید سلیمانی افتخارآفرینی کرد و کینه دشمن از همین است.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه بمب‌گذاری در مراسم حاج قاسم و به شهادت رساندن مردم، نشان از عصبانیت دشمن است که در ذلت و خاری و ضعف تمام انجام داد، ادامه داد: دست تک تک خانواده شهدا را می‌بوسیم که با عملکرد و صحبت‌های هوشمندانه خود دشمن را در جریان‌سازی بعد از حادثه تروریستی کرمان ناکام گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی نظام هستند، قدر نظام اسلامی را می‌دانند و دشمن نمی‌تواند بر هوشمندی مردم ایران غلبه کند، افزود: شاهد تحولات بزرگی در کشور بودیم، روزی که در جبهه‌های جنگ فرزندان ما را به شهادت می‌رساندند و مردم آن‌ها را تشییع می‌کردند عده‌ای هم در داخل کشور دشمن را همراهی می‌کردند، اما امروز ملت ایران سرفراز و دشمن شکست‌خورده است.

سردار شریف با بیان اینکه در آستانه ۲۲ بهمن چند سال قبل گفتند مردم ایران چهل سالگی انقلاب خود را نمی‌بینند، اما امسال چهل و پنجمین سال انقلاب را جشن گرفتیم، گفت: دشمن اذعان کرد که اشتباه کردیم و هر کار که علیه ایران انجام دادیم باعث تقویت انقلاب اسلامی ایران شد.

وی با اشاره به اینکه مردم با حضور در صحنه‌های انقلاب دشمن را وادار به اعتراف کردند، ادامه داد: امروز مردم کرمان شرایط ویژه‌ای به دلیل حضور حاج قاسم در این شهر دارند و همه باید قدر این سردار پرافتخار و عزیز را بدانیم.