اورونوف با دو ضربه در دربی از کار افتاد

با توجه به درخشش اوستون اورونوف در بازی‌های قبلی پرسپولیس، هواداران این تیم به درخشش او در دربی 103 دل بسته بودند اما در نهایت این ستاره تکنیکی هم نتوانست گره از کار تیمش بگشاید.

اورونوف در نیمه نخست دو حرکت سریع و پاس به جلوی خوب داشت، یک بار در فضایی محدود به سمت دروازه حریف شوت زد که به دفع حسینی برگشت داده شد و چند کاری ترکیبی هم انجام داد اما در نیمه دوم کاری از پیش نبرد.

با بیرون رفتن ترابی و حضور صادقی در پست وینگر چپ اورونوف در دقایق پایانی بازی به جناح راست رفت که در این منطقه یک بار به شکلی زیبا و تکنیکی توپ را از بین دو بازیکن استقلال عبور داد تا مورد تشویق هواداران تیمش قرار بگیرد و برای لحظاتی بازی را جذاب کند اما این هم کافی نبود.

همچنین او در این دقایق بالاخره با یک کار ریسکی به قلب دفاع حریف زد و پشت محوطه جریمه یک خطا از آرمین سهرابیان گرفت که عبدالکریم حسن نتوانست از این موقعیت سودی ببرد.

در مجموع به نظر می‌رسد آنالیز حریف و بستن بازی باعث شد نه اورونوف نه ترابی کارایی لازم را در فاز حمله پرسپولیس نداشته باشند اما درنظر داشته باشید که دو خطای سفت و سخت روی این هافبک ازبک در اینکه او نتوانست مثل بازی‌های قبل بدرخشد نیز تاثیرگذار بود.

اوایل بازی ماشاریپوف با خطایی سخت هموطن خود را نقش بر زمین کرد که اگر داور دید مناسبی داشت می‌توانست به وینگر آبی‌ها کارت زرد نشان بدهد. در شروع نیمه دوم هم مشابه همان خطا از سوی حامدی‌فر روی اورونوف انجام شد که هر دوبار کادر پزشکی بالای سر این بازیکن حاضر شده و او را مداوا کردند تا به بازی برگردد اما هر دو خطا سفت و سخت بود و به نظر می‌رسد روی کیفیت حرکات این بازیکن تاثیر منفی گذاشت.