کارخانه پلاستوفوم غرب تولید کننده پلاستوفوم بسته بندی

پلاستوفوم بسته بندی به عنوان نیاز اساسی تولیدکنندگان به جهت سالم رساندن محصولات آن‌ها به دست مصرف کنندگان می‌باشد. این نیاز زمانی پراهمیت و اساسی‌تر است که اجناس تولیدی آسیب پذیری بیشتری داشته باشد. محصول بعضی از تولیدکنندگان صادر می‌شود. در نتیجه طراحی یک بسته بندی بسیار عالی و با کیفیت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چرا که می‌خواهند محصولشان کاملاً صحیح و سالم به نقاط مختلف جهان ارسال کنند. کارخانه تولید پلاستوفوم بسته بندی با تولید این محصول کاربردی، نیاز تولیدکنندگان را مرتفع کرده است.

خرید پلاستوفوم بسته بندی

بهترین گزینه برای برای محافظت از وسایل ظریف و حساسی که تولید می‌شود پلاستوفوم است. این متریال در برابر ضربه و برای حمل و نقل وسایل بسیار کاربردی است. بسته بندی محصولات در میزان فروش آن نقش بالایی دارد.

با خرید پلاستوفوم بسته بندی از شرکت پلاستوفوم غرب ایرانیان با خیال راحت بهترین بسته بندی برای محصولات تولیدی خود را داشته باشید. شرکت ما به صورت سفارشی محصولات مورد نظر شما را به صورت خاص و با بهترین کیفیت برایتان تولید می‌کند.

امروزه یونولیت‌های بسته بندی کاربرد‌های متعددی دارند و پلاستوفوم بسته بندی با شکل و حجم گوناگون از جنس پلی استایرن انبساطی تولید می‌شود. پلاستوفوم در اشکال مختلفی مانند یونولیت ورقه‌ای و یونولیت‌های سفارشی تولید می‌شوند.

از یونولیت بسته بندی برای بسته بندی کردن بسیاری از دارو‌ها و لوازم الکترونیکی استفاده می‌شود. یخدان پلاستوفوم هم که نوعی از پلاستوفوم بسته بندی می‌باشد، هر نوع ماده غذایی تازه، یخ زده، انواع سبزی‌ها را در دمای پایین نگهداری می‌کند. همچنین حین حمل و جا به جایی این مواد، هیچ آسیب و حرارتی به آن‌ها وارد نمی‌شود.

همه این مواردی که گفته شدند و مواردی دیگر در کنار هم سبب شدند تا پلاستوفوم انبساطی از محصول‌های بسیار پر کاربرد در صنعت بزرگ بسته بندی محسوب شوند.

کارخانه پلاستوفوم غرب تولید کننده پلاستوفوم بسته بندی

کارخانه یونولیت بسته بندی

شرکت پلاستوفوم ایرانیان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلاستوفوم بسته بندی است. مجموعه‌ی ما محصولات را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌کند. از دیگر خدمات و محصولات این کارخانه می‌توانیم به ورق پلاستوفوم، انواع یونولیت ساختمانی و صنعتی اشاره کنیم.

در این کارخانه یونولیت بسته بندی به دو روش تولید می‌شود. اولین روش، برشی است. در این روش با استفاده از دستگاه سی ان سی فوم یونولیت را از بلوک بزرگ جدا کرده و آن را مناسب با محصول برش داده می‌شود. در این روش نیازی به ساخت قالب ویژه نیست. سرعت بالاتری داشته، در حالی که هزینه آن کمتر است.

قالب سازی روش دوم است. در روش قالب سازی باید به طور سه بعدی ابتدا قالب متناسب با محصول تولیدی را طراحی کرد. سپس آن را تولید کرد. این روش بیشتر برای لوازم خانگی محصولات چینی، شیشه و بطری و ... استفاده می‌شود.

کارخانه پلاستوفوم غرب تولید کننده پلاستوفوم بسته بندی

ویژگی‌های یونولیت بسته بندی

  1. وزن بسیار سبک به دلیل آن که بیش از ۹۵ درصد از حجم یونولیت را هوا تشکیل داده است.
  2. امکان طراحی و ساخت در هر سایز و مدلی به کمک قالب یونولیت بسته بندی سفارشی
  3. دارای ضخامت مناسب برای حفاظت از کالا‌ها در برابر هر آسیبی

قالب یونولیت بسته بندی

برای بسته بندی بعضی از محصولات از ورق یونولیت یا برش آن استفاده می‌شود. بعضی از محصولات برای بسته بندی به طراحی فرم‌های خاصی نیازمند هستند و باید برای آن‌ها قالب آماده شود. این قالب‌ها را باید متناسب با محصول تولید کرد که در برابر صدمات در امان بماند.

مجموعه ما بزرگ‌ترین تولید کننده قالب پلاستوفوم می‌باشد که سال‌ها در صنعت تولید قالب‌های پلاستوفوم بسته بندی تجربه دارد. این مجموعه قالب‌های یونولیت را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مواد با کیفیت بالا تولید می‌کند که بهترین حفاظت را برای محصولات شما فراهم می‌کنند.

برای خرید قالب یونولیت بسته بندی با کیفیت با کارخانه پلاستوفوم غرب ایرانیان تماس بگیرید. این کارخانه محصولات با کیفیت و استاندارد ارائه می‌دهد و بزرگترین تولید کننده قالب یونولیت بسته بندی در کرج است.

برای این که بسته بندی کالا‌ها و محصولات استاندارد و مقاوم باشد باید از متریالی سبک مانند یونولیت استفاده شود که بهترین وسیله برای بسته بندی می‌باشد.

مراحل ساخت قالب یونولیت بسته بندی

ساخت قالب یونولیت بسته بندی شده در طی مراحل زیر انجام می‌شود:

۱- درمرحله اول طرح اولیه با توجه به نیاز مشتری روی برگه پیاده سازی می‌شود و برای تایید به سفارش دهنده ارائه می‌گردد.

۲-در مرحله دوم باید مواد اولیه قالب را تهیه کرد که اغلب از مواد مختلفی استفاده می‌شود. این قالب‌ها باید در برابر فشار، زنگ زدگی و خوردگی مقاوم باشند.

۳- در مرحله سوم ساخت نمونه برای مدل سازی شروع می‌شود. این نمونه می‌تواند از چوب یا یونولیت باشد.

۴- در مرحله چهارم ریخته گری قالب، براساس مدل ساخته شده انجام می‌شود. پس از سرد شدن قالب، محصول به تراشکاری فرستاده می‌شود. تراشکاری می‌تواند به طور خودکار توسط دستگاه‌ها انجام شود.

۵- درمرحله پنجم قالب جهت نصب قطعات لازم برای تولید فوم در اختیار گروه مونتاژ قرار می‌گیرد.

۶-مرحله آخر شامل شاسی کشی و نصب قالب روی دستگاه است.

کاربرد‌های قالب یونولیت بسته بندی

مهمترین کاربرد‌های قالب یونولیت بسته بندی به شرح زیر می‌باشد.

  • بسته بندی قطعات صنعتی و کشاورزی
  • بسته بندی لوازم یدکی خودرو
  • بسته بندی انواع مواد غذایی و میوه‌های صادراتی
  • بسته بندی لوازم خانگی
  • بسته بندی انواع محصولات شکستنی
  • بسته بندی انواع محصولات دارویی و پزشکی

قیمت یونولیت بسته بندی

تعیین قیمت یونولیت بسته بندی به فاکتور‌هایی مانند: برند و شرکت سازنده یونولیت ها، هزینه‌های حمل و نقل، متراژ مصرفی یونولیت، نوع مواد اولیه و نحوه پخت یونولیت، ویژگی‌های فیزیکی یونولیت مانند ضخامت، عرض یونولیت، طول و ارتفاع آن، مقدار چگالی یونولیت، نوسانات ارزی، نوع طراحی و سفارشی سازی یونولیت بسته بندی و … بستگی دارد؛ بنابراین نمی‌توان به صورت قطعی یک قیمت برای آن مشخص کرد.

برای خرید یونولیت‌های بسته بندی می‌توانید با مجموعه پلاستوفوم غرب ایرانیان تماس بگیرید. محصولات فومی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت وکیفیت مواد، تهیه کنید.