در جهت عذرخواهی و طلب حلالیت از زئیس مجلس خبرگان منتشر شد
نامه مهم عباس پالیزدار به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
آفتاب: عباس پالیزدار، که سال گذشته با ایراد اتهاماتی به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، فرزندانش و شمار دیگری از روحانیون و علمای برجسته در سخنرانی معروفش در دانشگاه همدان، نامش بر سر زبان‌ها افتاد و پس از مدتی دستگیر و در دادگاه محاکمه شد، در نامه‌ای مهم به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ضمن پس گرفتن ادعاهای خود از رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عذرخواهی کرد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب، متن کامل این نامه که مهدی خزعلی، از دوستان نزدیک پالیزدار، آن را در وبلاگ شخصی‌اش منتشر کرده به شرح زیر است:


حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دام عزه
ریاست محترم مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام


باسلام؛ با توجه به تعبیر آن بزرگوار در نامه به رهبری به "باند پالیزدار" احتراماً موارد ذیل به استحضار می‌رسد:

1. اینجانب یک بسیجی جانباز معتقد به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه می‌باشم، هیچ باندی ندارم و فقط به وظیفه خود در تحقیق و تفحص مجلس عمل کرده‌ام.

2. در 124 پرونده مورد بررسی تحقیق و تفحص مجلس هیچ پرونده‌ای از حضرتعالی و فرزندان شما نبود و در گزارش تحقیق و تفحص هم مدعی وجود پرونده علیه شما نشده‌ام.

3. متاسفانه در پایان سخنرانی در دانشگاه همدان، دانشجویی از خانواده شما سؤال کرد و اینجانب بدون هیچ مستنداتی به اتکای شنیده‌های غیر مستند از نزدیکان آقای احمدی نژاد مطالبی گفتم و در سخنرانی‌ها هم گفته‌ام که هیچ پرونده‌ای راجع به حضرتعالی و خانواده شما ندیده‌ام.

لذا بدینوسیله از محضر حضرتعالی عذر خواهی می‌کنم و امیدوارم این مختصر را به عنوان جبران بپذیرید تا باری بر دوش من در صحرای محشر نباشد.

4. پیشاپیش از صبر و بزرگواری شما که در طول این یکسال هیچ شکایتی از اینجانب ننموده‌اید تشکر می‌کنم، علی رغم این که تنها کسی که محق بر شکایت بود شما بودید.

والسلام علیکم و رحمه الله
عباس پالیزدار