آفتاب‌‌نیوز : سابقات انفرادی امروز عصر آغاز می شود و تا پنجشنبه به طول خواهد انجامید.
بازی تنیس روی میز در سالن تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی( ولنجک) انجام می شود.
فوتسال: زهر چشم ایران
در ادامه روز چهارم مسابقات، امروز ابتدا ترکمنستان 6-1 از سد انگلیس گذشت و در بازی دوم، ایران با پیروزی 26-1 بر عراق از حریف اصلی اش، یعنی ارمنستان زهر چشم گرفت. دیدار سرنوشت ساز ایران و ارمنستان که سرنوشت قهرمان مسابقات را مشخص می کند، فردا انجام می شود.
مسابقات فوتسال در سال زیتون، واقع در بلوار فرحزادی، شهرک قدس( غرب) برگزار می شود.
جودو:
نتایج سه وزن از مسابقات جودو اعلام و ایران برنده یک طلا و یک نقره شد.
وزن سوم:
1- کاست( لبنان)
2- سرداپوا ( قزاقستان)
3- فانینگ دیه ( سنگال) و فرهویدابتر( یرونئی) مشترک
وزن پنجم:
1- آژاقوتوسو( سنگال)
2- مرجان تئلاری ( ایران)
3- پروین نوزیکوا( تاجیکستان) و یاسمن عصر ( اردن) مشترک
وزن هفتم:
1- الهام سعادت( ایران)
2- ایم رو توفامولات ( اندونزی)
3- رامشا محمود( اردن) و امیره محمد( عراق) مشترک
تنیس:
در اولین بازی تیمی روز چهارم، آذربایجان 3 بر صفر قبرس را شکست داد.
ابتدا، شکوها عبدالله او از آذربایجان توانست 4-6 و 6-3 لادن اوسوی از قبرس را شکست دهد که داوری این بازی بر عهده الهام نیک کار بود.
در بازی دوم سایارا محمد اوا با نتیجه 1-6 و 2-6 حریف قبرسی خود را با داوری شهرزاد لازم زاده شکست داد. با این اوصاف قبرس بازی دو نفره خود را برگزار نکرد.
دیدار کویت و سودان هم به خاطر حاضر نشدن تیم سودان برگزار نشد.
آذربایجان در گروه خود با اندونزی قبرس، کویت، سودان رقابت می کند.
در گروه دو نیز ایران با تاجیکستان، پاکستان و ارمنستان هم گروه است.
در ادامه رقابت های تیمی تنیس، پاکستان 3 بر صفر از سد تاجیکستان گذشت.
ندا رهی، امینه حنیف و تیم دو نفره، سارا محبوب و سارا منصور اعضای تیم پیروز پاکستان بودند.
در بازی دیگر ارمنستان نیز 3 بر صفر سنگال را شکست داد.
خاچا سوآن و لوسین راوتیان چهره های برتر تیم تنیس برابر حریف افریقایی خود بودند.
گلف: مارتن ادامه دارد
شرکت کنندگان در ورزش گلف، رقابت های خود را نیز در دومین روز از مسابقات پی گرفتند.
در این رقابت ها که مانند روز گذشته از 8 صبح آغاز شد، 22 شرکت کننده در رشته گلف از 7 کشور پاکستان، برونئی، لبنان، قبرس، آلمان، کره جنوبی و ایران در 8 گروه با یکدیگر رقابت کردند.
نتایج نهایی بازی های گلف در پایان چهارمین روز از رقابت ها و بر اساس مجموع امتیازات معرفی می شود.
هندبال:
در روز چهارم مسابقات هندبال، چهار تیم صعود کننده به دور دوم مشخص شدند.
ایران، آذربایجان، اردن و قطر به دور دوم مسابقات هندبال راه یافتند.
در ادامه بازی های امروز( چهارم مهرماه) ابتدا آذربایجان توانست با نتیجه 37 بر 13 تیم تاجیکستان را شکست دهد. پس از آن تیم عراق با نتیجه 39 بر 18 بر عمان غلبه کرد، در بازی های بعد از ظهر نیز تیم اردن با نتیجه 37 بر 16 تیم ارمنستان را شکست داد.
بدین ترتیب چهار تیم صعود کننده به دور دوم مشخص شدند.
در بازی های دور دوم، فردا بازی آذربایجان ـ عراق راس ساعت 13 و ایران ـ اردن راس ساعت 15 برگزار می شود.
تیر اندازی با تفنگ بادی:
نتایج مرحله اول مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی:
در گروه اول مسابقات بادی، 10 بازیکن از کشورهای پاکستان، قطر، کویت، بوسنی، سری لانکا، آذربایجان، عراق، مالزی، قزاقستان و سوریه به رقابت پرداختند.
الگا داوگان با 397 امتیاز از قزاقستان، سینت هیا با 391 امتیاز از مالزی و عادله الباقی با 390 امتیاز به ترتیب نفرات اول تا سوم این دور شدند.
نتایج مرحله دوم مسابقات تیر اندازی با تفنگ بادی:
در گروه دوم این مسابقات 9 بازیکن از کشورهای پاکستان، قطر، کویت، سری لانکا، آذربایجان، مالزی، قزاقستان، ایران و سوریه به رقابت پرداختند.
پی راماناکایی از سر لانکا با 389 امتیاز، واروارا کوالنکو از قزاقستان وسیوا سوری از ایران هر دو با امتیاز 386 و آل سوفان ؟؟ با 177 امتیاز به ترتیب نفرات اول تا سوم این مرحله از بازی شدند.
نتایج گروه سوم مسابقات تیر اندازی با تفنگ بادی
در مرحله سوم این مسابقات 7 بازیکن از کشورهای پاکستان، قطر، مالزی، قزاقستان، ایران و سوریه به رقابت پرداختند.
الهه احمدی با 395 امتیاز از ایران، گالینا کوچما با 389 امتیاز از قزاقستان و راحله طلوعی با 384 امتیاز از ایران به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند.
مسابقه فینال این قسمت فردا برگزار خواهد شد. این مسابقات در سالن تیراندازی دانشگاه الزهرا برگزار می شود.
والیبال:
تاجیکستان در مسابقه ای فشرده و حساس 3-2 از سد ارمنستان گذشت.
شنا
مسابقات شنا در دو رشته 50 متر قورباغه و 100 متر کرال پشت برگزار و برندگان هر رشته مشخص شدند.
در 50 متر قورباغه دیوب بنینا زهرا از سنگال، لول، سارا جوان میرپور شیرزاد از ایران، دوم و سنا عبدالرحیم از پاکستان، سوم شدند.
کران خان از پاکستان، فرناز نیکوفرید از ایران و سوفیا تودادز از گرجستان نیز به ترتیب نفرات اول تا سوم 100 متر کرال پشت بودند.
بند مینتون
صعود کنندگان به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دو نفره بدمینتون شناخته شدند.
دو تیم از ایران ( گلناز فائزی ـ نکیسا سلطانی و بهناز پیرزمان بین ـ نگین امیری پور) به همراه چهار تیم دو نفره از مالزی و تیم هایی از سوریه و مالزی هشت تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی را تشکیل می دهند.

کد خبر: ۱۵۳۴۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۸۴ - ۱۰:۲۳
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x