کد خبر: ۲۸۵۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۷
تعداد نظرات: ۶۰ نظر
عینکی که برخی مردان سیاست بر چشم زده‌اند دیگر عینک خوش‌بینی نیست؛ شهرفرنگی را نشانشان می‌دهد که در آن همه چیز گل و بلبل است. حکایت آقا تهرانی و احمدی‌نژاد هم از این دست است و گویا برخی ها را بنای سربرداشتن از دامان احمدی‌نژاد نیست.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: مردم برای تحلیل مسائل و اتفاقات تلخ دولت دهم شهرزاد قصه‌گو نمی‌خواهند؛ سیاسیونی به عنوان چشم بینا و گوش شنوا می‌خواهند تا بدون وام‌داری و سرسپردگی به فرد و جریانی خاص، واقعیت را روایت کنند و قضاوت را به افکار عمومی آگاه بسپارند.

عینکی که برخی مردان سیاست بر چشم زده‌اند دیگر عینک خوش‌بینی نیست؛ شهرفرنگی را نشانشان می‌دهد که در آن همه چیز گل و بلبل است. حکایت آقا تهرانی و احمدی‌نژاد هم از این دست است و گویا برخی ها را بنای سربرداشتن از دامان احمدی‌نژاد نیست.

روایت جدید، نو و خاص آنها از اتفاقاتی که فقط چند سال از زمان وقوع آنها گذشته و تلاش برای ارائه تاویل و تفسیری متفاوت از آنها، ما را به این فکر می‌برد که نکند اینان هم هاله نور می‌بینند.

شاید قصه برخی سیاسیون از روزهای تلخ دولت دهم ملایم‌تر و شیرین‌تر باشد ولی مردم ایران برای تحلیل این مسائل شهرزاد قصه‌گو نمی‌خواهند؛ سیاسیونی به عنوان چشم بینا و گوش شنوا می‌خواهند تا بدون وام داری و سرسپردگی به فرد و جریانی خاص، واقعیت را -هرچند تلخ- روایت کنند.

اما محاسبات غلط برخی سیاسیون  و در رأس آن دبیر کل یک جبهه، آنها را به این خیال انداخته که روزهای خوش خود را بار دیگر با احمدی‌نژاد تکرار کنند و عقد اخوتی چنان محکم با یکدیگر بسته‌اند که ظاهرا هیچ چیزهم باعث نمی‌شود دیگری از او دست بکشد!

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در برنامه‌ای تلویزیونی با حسن نیتی وصف ناشدنی که تنها از استاد اخلاق دولت قبل برمی‌آید، اتفاقات دوره دولت دهم را قلب کرد. او گفته احمدی‌نژاد مریض بود که 11 روز در خانه نشست و با رئیس مجلس اختلاف داشت که یکشنبه سیاه را به وجود آورد و قس علی هذا.

 این چهره شاخص سیاسی اتفاق تلخ و سیاه احمدی نژاد را در لجن پراکنی به ساحت قوه مقننه و قوه قضائیه به اختلاف دو نفر تقلیل می دهد و حتی برای تطهیر احمدی نژاد به بیانات رهبری بعد از این حادثه نیز بی توجهی می کند.

رهبر معظم انقلاب درباره این رویداد فراموش ناشدنی با اشاره به  ماجرای استیضاح وزیر کار و اتفاقاتی که در آن جلسه بین آقایان احمدی نژاد و لاریجانی رخ داد، فرمودند: این که رئیس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند، خلاف شرع و قانون و تضییع حقوق مردم است/مردم آرامش اخلاقی و روانی میخواهند/بنده فعلا نصیحت میکنم.

ایشان تصریح کردند: اصل استیضاح در مجلس غلط بود، آن هم با دلیلی که مربوط به آن وزیر نیست/دفاع رئیس محترم مجلس هم از خودش مقداری زیاده روی بود و لزومی نداشت.

تلاش برای تطهیر احمدی نژاد نشان می دهد برخی آقایان فقط دنبال کاسبی خودشان هستند و عنداللزوم فرمایشات رهبری را نیز نادیده می انگارند .

ظاهرا استاد اخلاق، رئوس و فصول درسی را که تدریس می‌کنند، فراموش کرده‌اند. اما نه افکار عمومی و نه نمایندگان مردم در خانه ملت، چنین چیزهایی را فراموش نمی‌کنند.

مظفر:خطاهای احمدی‌نژاد با آب زمزم و کوثر هم پاک نمی‌شود

در این رابطه حسین مظفر معاون نظارت مجلس و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره پروژه تطهیر کردن احمدی نژاد در دولت نهم و دهم از سوی آقا تهرانی در برنامه شناسنامه، گفت: قطعا اقدامات و اشتباهات احمدی‌نژاد در کشور که موجب بروز تنش در جامعه شد، به هیچ وجه قابل پاک کردن و توجیه نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کارنامه احمدی‌نژاد به‌ویژه موضوع خانه‌نشینی و اشتباهات پی در پی وی با هیچ آب زمزم و کوثری قابل پاک کردن نیست و مسئله خانه‌نشینی احمدی‌نژاد یک اقدام بسیار منفی در کارنامه عملکردی وی محسوب می‌شود.

مظفر درباره دلایل بروز حادثه یکشنبه سیاه در مجلس، گفت: قطعا مقصر و شروع‌کننده این اتفاقات خود شخص احمدی‌نژاد است و این‌گونه رفتارها برای شخصیتی مانند رئیس‌جمهور بسیار زننده و غیرمتعارف بود.

معاون نظارت مجلس، با اشاره به حمایت‌های بی‌وقفه مرتضی آقا تهرانی از اقدامات و اشتباهات احمدی‌نژاد، ادامه داد: این اشکال هنوز هم به اعضای این تشکل سیاسی وارد است، اما این افراد در شرایطی اقدام به نقد اقدامات دولت احمدی‌نژاد پرداخته‌اند، که زمانی طولانی از مدیریت وی بر دولت گذشته است، از این رو هنر بزرگ این بود که اعضای پایداری در زمان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد به نقد می‌پرداختند.


باقری بنابی: برخی گروه های سیاسی می‌خواهند به هر طریقی به قدرت برسند

حجت الاسلام و المسلمین محمد باقری بنابی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: شورای نگهبان باید نسبت به عملکرد جریان انحرافی و آقای احمدی‌نژاد و کسانی که در پی تطهیر و احیای مجدد تفکر آنها هستند، فعال شود و همانطور که این شورا نسبت به کسانی که در فتنه 88 حساس هستند، باید در خصوص جریان انحرافی نیز همین رویه در پیش گرفته شود.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی از شورای نگهبان خواست به صورت قاطع وارد عمل شود و ضمن تذکر به افرادی که پیرو احمدی نژاد و جریان انحرافی هستند و آن را نمایندگی می کنند، عملکرد آنها را رصد کند و در صورت لزوم برای انتخابات آتی مورد رد صلاحیت قرار دهد.

اغماض درباره رفتارهای احمدی‌نژاد قابل توجیه نیست

وی افزود: جریان انحرافی همچون فتنه88 برای ضربه زدن به نظام در عرض یکدیگر فعالیت می‌کنند ولی متاسفانه گروه‌ها و افرادی در پی آن هستند که کارهایی که احمدی نژاد به خصوص در 4سال دولت دوم خود انجام داده، نادیده بگیرند و آنها را به نحوی جدید تفسیر کنند در حالی‌که آن رویه و کارهایی که این طیف در 8 سال اخیر انجام داده قابل اغماض وقابل توجیه نیست.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس درباره رفتار آقا تهرانی در قبال توجیه کارهای احمدی‌نژاد توضیح داد: تمام جریاناتی که دنبال تفسیر و تاویل رفتارهای انحرافی هستند و در پشت صحنه و روی صحنه فعالیت دارند باید رصد شوند؛ آنها نیز به دنبال منافع خودشان هستند و می‌خواهند به هر طریقی به قدرت برسند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه نباید به چنین تفکری اجازه ورود به مجلس را داد، اضافه کرد: شورای نگهبان و مردم باید در انتخابات آینده افراد معتدل و متخصصی را وارد مجلس کنند و با قاطعیت نسبت به جریان انحرافی و نمایندگان و افرادی که مشی آنها را دنبال میکنند،‌ برخورد کنند تا یک مجلس معتدل و اصولگرای اصلاح طلب برای نجات کشور تشکیل شود.

پیرموذن: جریان سیاسی می‌خواهد با ملعبه احمدی‌نژاد،جان بگیرد/مسائل کشور با حاشاکردن حل نمی‌شود

کمال الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره این اظهارات دبیر کل جبهه پایداری گفت: اگر با حاشا کردن مشکلات و مسائل، کشور بی‌درد و مشکل داشتیم؛ اکنون شاهد چنین وضعیتی نبودیم ولی متاسفانه مردم در 2مورد خانه‌نشینی 11روزه و یکشنبه سیاه، خودپنداری‌ها، افراطی‌گری‌ها و برخوردهای رادیکالی و عناد احمدی نژاد را دیدند و شاهد کم‌لطفی وی نسبت به رهبری نظام بودند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه 11 روز خانه‌نشینی به هیچ وجه قابل توجیه نیست، افزود: احدی نمی‌تواند اشتباه عامدانه رئیس دولت سابق در این 11 روز را توجیه و از آن دفاع کند؛ چراکه این عملکرد موجب فاصله‌گیری بسیاری از اصولگرایان و انسان‌های آزاده و ولایی از احمدی نژادی‌ها شد.

وی با اشاره به تلاش آقا تهرانی برای تطهیر رفتار احمدی‌نژاد توضیح داد: افکار عمومی به مسائل اشراف دارد و عده‌ای با روایت‌های خاص خود از مسائل نمی‌توانند آن را به اشتباه بیندازد یا به آن آسیب برساند.

این نماینده مجلس بیان کرد: رفتارهای فراقانونی و غیر قانونی و سلیقه‌ای احمدی‌نژاد آسیب فراوانی به کشور رساند لذا آقا تهرانی باید از این فرد به دلیل آنکه هیچ اصولی را رعایت نکرد، فاصله بگیرد نه اینکه توجیه‌کننده سوءمدیریت و سوءاخلاق او باشد.

پیرموذن علت چنین رفتاری از سوی پایداری را نگرش افراطی آنها دانست و گفت: علت اینکه آقا تهرانی می‌خواهد احمدی نژادی‌ها را دریابد این است که آن‌ها به لحاظ رفتارهای افراطی‌شان، در میان معتدلین جایی ندارند و می‌خواهند با فریب افکار عمومی، برای خود کثرتی و تعدادی را حفظ کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس بیان کرد: امروز مجلس و دولت خط اعتدال را دنبال می‌کند و برخی گروه های سیاسی در حاشیه قرار گرفته‌اند، لذا می‌خواهند از این ملعبه جانی بگیرند در حالی که وزن آنها در جامعه بسیار کم شده است.

سبحانی نیا:برخی سیاستمداران نمی‌خواهند واقعیت را بپذیرند

حسین سبحانی نیا در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره اظهارات دبیرکل جبهه پایداری در توجیه عملکردهای خاص محمود احمدی‌نژاد گفت: آقای احمدی نژاد در آن خانه نشینی بسیار بد عمل کرد و مسئله او مریضی نبود؛ همچنان که بسیاری از دوستان و دوستان مشترک ما و آقای آقاتهرانی نزد آقای احمدی نژاد رفتند و با ایشان صحبت کردند و مشخص شد او اعتراضاتی داشت در حالی که آقای آقاتهرانی در برنامه تلویزیونی خود چنین مسائلی را اصلا مطرح نکرد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود: بحث آقای آقاتهرانی چنین بود که احمدی نژاد مریض بود و حالت روانی خاصی برایش ایجاد شده بود و به همین علت خانه نشینی را شروع کرده بود در حالی که خانه نشینی احمدی نژاد یکی از سیئاتی بود که وی مرتکب شد و پایه بسیاری از انحرافات بعد از آن را و فاصله گرفتن دولت از اصولی را که متعهد به انجام آن بود، نهاد.

وی با بیان اینکه آقای آقاتهرانی در روایت خود از آن ماجرا به این نکات اشاره نکرد، ادامه داد: این امر نشان می‌دهد برخی از سیاستمداران اعتماد متقابلی با آقای احمدی نژاد دارند و این اعتماد یا براساس حسن نیت و اعتماد است یا اینکه نمی خواهند آنچه را که واقعیت امر بوده بپذیرند و آن را برای مردم تبیین کنند.

تقلیل یکشنبه مجلس به دعوای احمدی‌نژاد با لاریجانی‌ها قضاوت منصفانه‌ای نبود

این نماینده مجلس افزود: بسیاری متوجه شدند که احمدی نژاد به برخی امور و مسائل اعتراض دارد و این مطالب را به برخی که به دیدن او رفتند نیز گفته بود و این مسائل همان زمان هم در جلسات خاص منعکس شد.

سبحانی نیا همچنین در مورد یکشنبه مجلس بیان کرد: تقلیل یکشنبه مجلس به دعوای احمدی نژاد با لاریجانی‌ها از جمله اتفاقاتی بود که باید در مورد آن به صورت منصفانه قضاوت نشد؛ زیرا بانی آن ماجرا آقای احمدی نژاد بود و علی رغم آنکه به وی گفته بودند که اجازه دهید مسئله خاصی مطرح نشود و فضا آرام باشد اما او آغازگر مسئله بود و آقای لاریجانی نیز حداقل برخوردی بود که می توانست داشته باشد را انجام داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه شروع برنامه یکشنبه مجلس با آقای احمدی نژاد بود، وی را آغازگر این مسئله و فضای به وجود آمده دانست و گفت: آقای آقاتهرانی در این زمینه هر دوطرف یک نمره مساوی به احمدی نژاد و لاریجانی داد که این امر غیر منصفانه است.

جعفرزاده ایمن آبادی: احمدی‌نژاد روحیه رضاخانی داشته و دارد

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به صحبت‌های مرتضی آقا تهرانی در برنامه تلویزیونی «شناسنامه» گفت: ضمن احترامی که برای آقای آقا تهرانی قائل هستم اما رفتار آقای احمدی‌نژاد در یکشنبه سیاه را صرفا تعارض با آقای دکتر لاریجانی نمی‌دانم و نبوده است.

 نماینده مردم رشت در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: اتفاق یکشنبه سیاه مجلس هشتم به روحیه اقتدارگرایانه، انحصار طلبانه و دیکتاتور مآبانه احمدی‌نژاد بر می‌گردد.

وی تاکید کرد که احمدی‌نژاد قائل به هیچ کس نبود و دنبال آن بود تا دولت، مجلس و حتی قوه قضاییه را در کنترل خود داشته باشد.

جعفرزاده ایمن آبادی کدهای و رفتارهای احمدی‌نژاد را نشان‌دهند روحیه رضاخانی او عنوان کرد و اظهار داشت: احمدی‌نژاد روحیه رضاخانی داشته و دارد. استنباط احمدی‌نژاد این است که به تنهایی می‌تواند کشور را کنترل کند به شرط آنکه تمام قوا زیر نظر او باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد: احمدی‌نژاد تحمل هیچ‌کس ندارد و تغییرات زیاد در مجموعه وزرای دولت نهم و دهم، حاکی از این روحیه احمدی‌نژاد است.

11 روز خانه‌نشینی برای سرکشی بود نه بیماری

وی در ادامه به بخش دیگر صحبت‌های آقاتهرانی درباره 11 روز خانه نشینی احمدی‌نژاد اشاره کرد و گفت: 11 روز خانه نشینی او ناشی از روحیه سرکشی و عدم تبعیت از ولایت مطلقه فقیه است.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه درست نیست فردی چون آقاتهرانی دلیل 11 روز خانه نشینی احمدی‌نژاد را بیماری عنوان کند، تاکید کرد: شخص احمدی‌نژاد دلیل خانه نشینی خود را بیماری عنوان نمی‌کند، چطور آقاتهرانی چنین مسئله‌ای را مطرح می‌کند.

وی اظهار داشت: نمی‌گویم احمدی‌نژاد ولایت فقیه را قبول ندارد اما ولایت مطلقه فقیه را قبول ندارد که اگر داشت هیچ وقت 11 روز خانه نشین نمی‌شد و هرگز دستور مقام معظم رهبری را در کشوی میز کارش نمی‌گذاشت.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت اعتقاد دارد اخراج کردن وزیر مورد تایید مقام معظم رهبری از جلسه هیات وزیران نشان از عدم تبعیت از ولایت مطلقه فقیه است که باعث شد امروز کار احمدی‌نژاد به اینجا کشیده شود.

قاضی‌پور:خانه‌نشینی احمدی‌نژاد کودتا علیه نظام بود

نادر قاضی‌پور عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، درباره اظهارات دبیر کل جبهه پایداری در رابطه رفتار غیرقانونی احمدی‌نژاد در دولت نهم و دهم، گفت:‌ اخیرا آقا تهرانی در برنامه شناسنامه اعلام کرد که علت خانه‌نشینی احمدی‌نژاد بیماری بوده،‌ اما به نظر وی با این اقدام به دنبال کودتا در کشور بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: زمانی که احمدی‌نژاد با خانه‌نشینی به‌دنبال کودتا بود، من به آقا تهرانی گفتم که شما به‌عنوان مربی اخلاق احمدی‌نژاد باید جلوی اقدامات وی را بگیرید، حال نباید در شرایط کنونی افراد اتفاقات گذشته را توجیه کنند.

حمایت کورکورانه از احمدی نژاد مردود است

وی تصریح کرد: قطعا زمین و آسمان می‌دانند که احمدی‌نژاد در 11 روز خانه نشینی به هیچ وجه مریض نبود و این اقدام به صورت عمد بوده است.

قاضی پور با اشاره به اظهارات آقاتهرانی درباره یکشنبه سیاه مجلس و اتفاقات پیش روی آن، گفت: همه می‌دانند که مقصر اصلی بروز آن اتفاقات در حاشیه استیضاح وزیر کار خود شخص احمدی‌نژاد بوده و رئیس مجلس در این رابطه هیچ نقشی نداشته است و حتی ما بارها در دولت نهم و دهم شاهد بودیم که دکتر لاریجانی رویکرد حمایتی را نسبت به دولت اتخاذ می‌کردند.

وی با اعلام اینکه برخی افراد مانند آقا تهرانی به صورت کورکورانه از احمدی‌نژاد حمایت می‌کنند، ادامه داد: قطعا این افراد در شرایط کنونی باید پاسخگوی رفتارهای سیاسی خود باشند، نه اینکه تنها به‌دنبال تطهیر افراد باشند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: این آقایان در شرایط کنونی به جای طرح چنین موضوعات باید به فکر مردم باشند، زیرا همین آقای آقاتهرانی در زمان بررسی لایحه بودجه سال 94 به مدت دو هفته به خارج از کشور سفر کرده بود.

نعمتی: مردان احمدی نژاد باید پاسخگوی اشتباهات وی باشند

همچنین بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در رابطه با اظهارات اخیر آقاتهرانی گفت: در بحث خانه‌نشینی 11 روزه احمدی‌نژاد مباحث بسیاری برای گفتن وجود دارد و حتی در شرایط کنونی برخی حامیان وی به‌دنبال تطهیر و دفاع بی‌مورد از اقدامات احمدی نژاد هستند، اما ما معتقد هستیم که بعد از تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره ضرورت حفظ وزیر اطلاعات، احمدی‌نژاد اقدام به خانه‌نشینی کرد.

نعمتی افزود:‌ اینگونه افراد در آن زمان با احمدی‌نژاد بوده و بر انتخاب وی اصرار داشته و در این رابطه تلاش‌های بسیاری کردند و حتی در تمام اوقات به‌دنبال پوشاندن اشتباهات بزرگ احمدی‌نژاد بودند، حال در شرایط کنونی همان افراد در اظهارات خود اعلام کردند که در صورت تغییر رفتار و سیاست‌های احمدی‌نژاد، از وی در انتخابات 96 حمایت می‌کنند که این اشتباهی دیگر از سوی این آقایان است.

وی ادامه داد: متأسفانه به‌علت فقدان ساختار حزبی در کشور، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی به‌هیچ وجه جوابگوی اقدامات افراد و کسانی که از آن‌ها حمایت کرده‌اند، نیستند، به طور مثال آقا تهرانی در سال‌های اخیر به طور مدام از اقدامات و اشتباهات احمدی‌نژاد حمایت کرد و اعضای تشکلش باید پاسخگوی رفتار وی باشند.

نعمتی با اشاره به اظهارات آقاتهرانی درباره یکشنبه سیاه مجلس و اتفاقات پیش روی آن، گفت: در این رابطه چند موضوع حائز اهمیت است، نخست اینکه شیخ‌الاسلام به عنوان وزیر تعاون در نشست مشترک با نمایندگان مجلس به طور صریح و شفاف قول دادند که مرتضوی رئیس سازمان تأمین اجتماعی را برکنار کنند، اما وی در نهایت از موضع خود برگشت.

وی افزود: از صبح روز استیضاح وزیر علوم به طور کامل واضح بود که احمدی‌نژاد به‌دنبال انجام اقدامات خلاف قانون در صحن علنی مجلس است و وی در نهایت با اقداماتی نظیر پخش فیلم، حرمت مجلس و قانون را شکست، به طوری که احمدی‌نژاد اگر مدارکی در اختیار داشت باید آن‌ها در به قوه قضائیه ارائه می‌کرد و اقدام وی موجب ناراحتی مردم و تکدر خاطر رهبر معظم انقلاب شد.

نعمتی ادامه داد: در برنامه اخیر شناسنامه شاهد بودیم که آقای آقاتهرانی گفت که مقصر بروز حادثه یکشنبه سیاه مجلس هم رئیس مجلس و هم احمدی‌نژاد بوده، این در حالی است دکتر لاریجانی در واکنش به هنجارشکنی احمدی‌نژاد در مجلس فقط پاسخ وی را داد و حتی با وجود اختیارات قانونی، اجازه پخش فیلم را داد.

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: قطعا مردم بر مبنای تصمیمات و اقدامات تشکل‌های سیاسی و کارنامه‌های آن‌ها تصمیم می‌گیرند.

مطهری: بین مهاجم و مدافع فرق است

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت در واکنش به سخنان آقاتهرانی، نماینده مجلس در برنامه تلویزیونی شناسنامه گفت: به نظر بنده این همکار محترم درباره ماجرای یکشنبه سیاه قضاوت نادرستی داشتند و نمی توان هم احمدی نژاد و هم لاریجانی را مقصر دانست زیرا آنچه به وقوع پیوست یک پروژه شخصی و بی ارتباط با استیضاح در جلسه استیضاح بود.

این نماینده مردم تهران،ری ، شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه مشهور به یکشنبه سیاه احمدی نژاد با قانون شکنی ادعایی را در جلسه استیضاح وزیرکار وقت مطرح کرد که هیچ‌گونه سندیتی نداشت. آن‌چه که لاریجانی و مجلس در پاسخ وی انجام دادند به نوعی دفاع از اتهامی بود که برای فرافکنی مطرح شده بود. من فکر می کنم قضاوت آقاتهرانی درباره جلسه یکشنبه سیاه اشتباه است زیرا بین مهاجم و مدافع فرق است.

وی همچنین درباره جلوگیری از سخنرانی سیدحسن خمینی و این که اخلال‌گران دچار اشتباه نشده‌اند گفت:‌کسانی که در حرم امام خمینی (ره) و در سالگرد رحلت بنیان‌گذار انقلاب مانع سخنرانی وی شدند، کار درستی انجام ندادند و اقدام آنها محکوم بود و ما نباید اینگونه رفتارها را تایید کنیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۶۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
8
50
حتما این هم جزو آن 170 نفره که از رحیمی پول گرفته
پاسخ ها
سینا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
من طرفدار محمود نیستم ولی انصافا خیلی کارهای خدماتی انجام داد و اینطور حرف زدن درموردش بیشتر یه تسویه حساب حزبیه نه حقیقت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
22
43
جعفرزاده ایمن آبادی: احمدی‌نژاد روحیه رضاخانی داشته و دارد
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
12
47
تعجب من دعوت از افرادی مثل ایشان وهمکاران دیگرشان به برنامه های تلویزیونی است دعوت از همچنین افرادی باعث شده که مردم استقبال ناچیزی از برنامه های تلویزیون به اصطلاح ملی داشته باشند انشاالله. بزودی شاهد پاکسازی صدا وسیما از وجود پایداریهای تند رو باشیم
شاکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
8
55
گناه حامیان وآورندگانش هم همین طور!!!!!خیال نکنید مردم شماراباورمی کنند.خودت راتبریه نکن ای مثلامعلم اخلاق با اون گرین کارتت.
همراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
11
52
...اینقدر دروغ گفته اند که خودشان هم باورشان شده .و هنوز برایشان سخت است بپذیرند این مردم خودشان بهترین تحلیل گرانند وتشخیص شان با این عوام فریبی ها تغییر نمی کند.حداقل به گفته های خودشان هم که فکر کنند میفهمند که احمدی نژاد ...رفت و مرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
8
33
وقتی بحث پول وقدرت باشه استاد اخلاقش هم اگه ضعیف النفس باشه در برابر او تعظیم خواهد کرد. ...این قبیل افراد از لباس سوء استفاده میکنند. امام زمان کمکی کن به این ملت اعتدال پسند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
16
16
بد جوری وحشت زده شدید
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
9
23
استاد اخلاق که ایشون باشه وضع مملکت از این بهتر نمیشه
نوید مطفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
22
10
چقدر ترس از این اجمدی نزاد دارند؟ تنها وحدت این مردم شده از بین بردن این مردمی نزاد ...
نوید مطفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
33
16
او دوباره خواهد امد و ترس در شما درز پیدا کرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آقا نوید ! همه از دروغ و دغل می ترسند .این همه سال با تنش زندگی کردیم و هرچی آدم ...بود شد مسئولمون بس نیست ؟!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
7
20
هرچه بگندد نمكش مي زنند واي به روزي كه بگندد نمك ،وقتي استاداخلاق جامعه به اين راحتي دروغ مي گويد اون وقت توقع داريم مردم دروغ نگويند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
محمدحسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
تهمت نزن برادر واقعا قیامت جواب تهمت هات رو داری؟
سرافراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
9
45
مابه خاتمی ودوران ریاستش افتخار می کنم اونها ازاحمدی نژادو دورانش فرار می کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
9
33
تمام آنهایی که دانسته و نادانسته از احمدی نژاد حمایت کردند و باعث اینهمه ضرر و زیان؛ خسارات مادی، انحرافات دینی، اختلاس، دزدی، شیوع گسترده دروغ و تهمت و افترا و . . . به ملت شریف و سربلند ایران شدند باید هم جوابگو در پیشگاه خداوند متعال و هم جوابگو به ملت متدین و اسلامی ایران که پایبند به اصول حقیقی اسلام و راستی و درستی هستند، باشند.
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
6
23
الحمدولله ماهیت امثال آقای اقا تهرانی بدست خودشان بر ملا شد. استاد محترم اخلاق و شهروند ایرانی-آمریکایی انصاف تان کجاست؟ با این وقاهت وارونه جلوه دادن واقعیات ظاهرا از امثال شما بر می اید. تا به امروز نه از کسی شنیده و نه به مخیله ام می امد!!! خواهش میکنم با اعصاب و ارزشهای مردم بازی نفرمایید. دنبال چی هستید؟
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
3
13
انسان با ادبش زنده هست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
11
25
احمدی نزاد استوره ای بی بدیل در نابودی این سرزمین را مردم و تاریخ هرگز از یاد نخواهند برد . بار اثرات مخرب عملکرد نابخردانه او را تا سالها باید این مردم به دوش بکشند .
مجتبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
6
26
مشكل ما مردم با آقاي احمدي نژاد بحت 11 روز خانه نشيني يا يكشنبه سياه نيست. مشكل ما حقوق خودمونه كه در طول رياست ايشون ثروتهاي ملي رو به غارت برده شد
حسين رضائي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
2
25
سلام بله درست ميفرمائيد اشتباهات ايشان با آب زمزم هم پاك نميشود . ولي آنهائيكه تو مجلس از وي حمايت كردند و ميكنند چي؟
پاسخ ها
.
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آفرین حسین آقا همینه ! وقتی باید جلو فساد رو ( به اصطلاح خودشون ) می گرفتن برای اینکه منافعشون به خطر نیافته ...بودند حالا که قدرت دست ایشان احمدی نژاد نیست همه زبون باز کردند و افشا می کنند ! پس تو این هشت سال ...بودید ؟!!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
0
14
چه جالب
خودتون جای مردم حرف میزنید...
منظورتون از مردم کیا هستن؟
دور اطرافیای خودتون یا فامیلاتون...
خخخخخخ
ebi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
30
9
بدجوری ترسیدیدها (((((((((((((((( :
خودتون میدونید احمدی نژاد میاد وارد مجلس هم میشه
مجتبی
|
United States
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
7
21
مردم افرادی هستند که احمدی نژاد و تیمش میلیاردها دلار از حقوقشونو به یغما بردن منم که کارگری تو زغالسنگ کرمانم یکی از مردم حساب میشم اگه قبول بفرمایید هموطن گرامیم
پاسخ ها
lمهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
سلام شما که هموطنی پرچم آمریکا چرا دستته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
6
20
هیچ کس به این ....رای نمیده
گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
2
7
چرا این مسائل در زمان ریاست جمهوری اقای احمدی نژاد بررسی نشد تازه به فکرش افتادین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
1
5
چاره جلوگیری از مفاسد پولی در انتخابات اینست که باید همانطور که انقلاب سال 57 بر مبنای آن مردم اعتراضات گسترده ای کردند و به پیروزی رسیدن همانا آزادی احزاب ملی و مردمی در چارچوب قوانین مدون و حفظ امنیت سیاسیون و ملت و آزادی رسانه ها و آزادی منطقی بیان و زدودن انحصار گروهی در هر شکل آن.
نظارت و کنترل حاکمیت برکشور: غیراز مراکز دولتی و مجلس ، از طریق احزاب ملی و مردمی ست که با استدلال و مدارک مستدل قضایی در چارچوب قانون افشاگری می کنند.
احزاب پایگاه قدرت مردم و جلوگیری از استبداد است
احزاب باعث بالندگی و آموزش قشر وسیع سیاسیون و ملت است.
احزاب با توجه به سلسله مراتب قدرتش هرکسی نمی تواند یک شبه قدرت حزبی را در اختیار بگیرد بلکه باید تمرین حزبی و نیز آموزش سیاسی و قوانین کشوری و خارجی را در طی دوران حزبیش یاد بگیرد.
حزب می تواند منافع ملی از جنبه خارجی و نیز ملت از جنبه داخلی را حفظ کند.
باید بپذیریم و یاد بگیریم که دوران استبداد و ارباب رعیتی تمام شده و تحمل مخالف را داشته باشیم و تعامل سازنده با دیگران را که صالح هستند فراموش نکنیم.
خدایا مارا از جهالیت مدرن مزاحم نجات ده.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
3
3
خب چرا کسی که ایران رو به تاراج برده رو بازخواست نمیکنید، لابد اینم مصلحت نیست
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
0
1
کو نظر من ...شما هم اختلاس ....میکنید
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
1
1
با سلام

آیا نمایندگان مجلس اظهار نظر کننده بالا و همچنین دوستان کامنت گذار برنامه را واقعا دیده اند .
آقای تهرانی بدون هر گونه جانب گیری صحبت کرد .
راجع به خانه نشینی گفت به توصیه حداد و جمعی از دوستان رفتم و گفتم این کار شما صحیح نیست و زاویه با رهبری دارد
در مورد نظر آقای مطهری نیز آقای تهرانی اصلا از معترضین به اقای حسن خمینی حمایت نکردند
سیددکتر جان فدای تو احمدی نژاد مظلوم و عزیز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
13
12
دکتر جان فدای تو احمدی نژاد مظلوم و عزیز
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
9
6
واقعا متاسفم که در مملکتی زندگی می کنیم که فساد در عمل در گفتار در ادراک موج می زند و در این میان شخصی با تفکر مبارزه علیه همه منکرات به نام دکتر محمود احمدی نژاد بعد از سی و چند سال از انقلاب می خواهد ریشه این مسائل را خشک کند همه و همه خواه ناخواه در اشتباهی بزرگ می افتیم
خداوند انشاا.. چهره همه این آقایانی که شما در این صفحه بعنوان مثلا دلسوز نظام گذاشتید را روزی به این مردم آشکار کند و انوقت است که می فهمید حق با کی بود
زنده باد بهار
زنده باد مقام معظم رهبری
زنده باد دکتر محمود احمدی نژاد
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
16
9
چون اقای احمدی نژاد حقایق را به مردم گفت و حالا چوب صداقت حرفهایش را میخورد
معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
17
9
درود بر احمدی نژاد...
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
16
9
چقدر یک سری از نام احمدی نژاد هراس دارند هم چون بعضی از کشورهای عربی و اسرائیل و بالاخره خواهد آمد و دو باره ملت را نجات خواهد داد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
1
1
والا میگن چیزی که بیان است......
معلم بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
4
7
اقاي مظفرشما كه نماينده مجلس هستيد و ادعاي ولايتمداريتان گوش فلك را كر كرده است و زماني هم وزير اموزش و پرورش بوديد و چندان سابقه درخشاني هم در اين وزارت خانه به شهادت بنده معلم بازنشسته و بسياري از معلميني كه ميشناسم نداريد حال امده ايد و خودتان را به جاي خدا قرارداده و حكم صادر فرموديد كه گناه خانه نشيني احمدي نژاد را با اب زمزم و كوثر هم نميتوان شست اما من يك كلمه تا بحال گلايه اي از رهبري در مورد خانه نشيني احمدي نژاد نشنيدم اما گلايه صريح ايشان را در مورد تعلل در اجراي دستور العمل اقتصاد مقاومتي شنيدم بفرماييد جنابعالي و ساير دوستان ولايتمدارتان در اين يكسال براي اجراي دستور مقام عظماي ولايت در خصوص اقتصاد مقاومتي چه كرديد؟

اگر شما به احمدي نژاد ايراد ميگيريد كه در اجراي دستور رهبري در مورد مشايي 11 روز تعلل كرد پس چرا اي مدعيان ولايت بجاي 11 روز بيش از 365 روز است كه كه در اجراي دستور العمل اقتصاد مقاومتي كه قيد فوريت در ان تصريح شده بود تعلل كرده ايد ؟
اي كساني كه سنگ ولايت رهبري را به سينه ميزنيد چرا جرئت نداريد يارانه ثروتمندان را قطع كنيد و چرا اجراي ان را بين دولت و مجلس پاسكاري ميكنيد
جرئت نداريد زيرا از ابروي خودتان ميترسيد و حاضر نيستيد هزينه اجراي عدالت را بپردازيد
من فقط يك مرد ميشناسم كه حاضر است نه تنها جانش بلكه ابرويش را هم فداي رهبري كند و لي ان مرد رفت و چه غريبانه و چه مظلومانه رفت . نام ان مرد دكتر محمود احمدي نژاد است
بار الها بحق مظلوميت فاطمه ياران اين مرد مظلوم را يار و دشمنانش را خوار بگردان اين دعاي نيمه شب يك معلم بازنشسته بي كس و كار ي است كه جز خدا كسي ندارد . حالا هركس هرچه ميخواهد بگويد بگويد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
6
9
احمدي نژاد پيرو ولايت ورهبري هستند اينها خودشان را قاضي فرض كرده اند .ودارند بر عليه يك مسلمان بدون اينكه محاكمه شود حكم ميدهند .خدا عاقبت همه مارا به خير كند.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
0
1
اگر 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد در اعتراض به دستور رهبر نبود، پس چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- مریض بودنش را تا بحال کسی عنوان نکرده بود؟؟
2- در جواب نمایندگان معترض به این کارش در مجلس، فقط گفت: «این هم از آن حرف‌هاست. احمدی‌نژاد و خانه نشینی و استراحت؟!!!!!!!!!!!!!!! اکثر افراد می‌گویند یه کم استراحت کن و به خودت برس. مطمئن باشید که‌این وصله‌ها به دولت نمی‌چسبد و من همواره سعی کردم با یک ادبیات صحیح و منطقی و درست در خصوص ولایت تعریف کنم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!»
3- در صحبت های آقا تهرانی حتی یک بار هم از زبان احمدی نژاد گفته نشد که او این برداشت و تلقی دیگران را رد کرده باشد و صراحتاً بیان کرده باشد که قصدش این نبوده؟؟؟!!!!!
4- در کل عملکرد احمدی نژاد، عدم اعتقاد به روحانیت و کم تر کردن حضور آنها در پست های کلیدی دولتی، همواره یکی از کارهای برجسته و مشخص و قابل درک ومشاهده بود.

با این همه در تعجبم از اونهایی که دلایل روشن رو نادیده می گیرن و فقط ماست مالی و توجیه و دفاع را هم چنان ادامه میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
2
5
چه فایده حالا که این آقا با دوستانش بی تفاوت به مردم داره راست راست برای خودش میگرده!!!!!
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
0
6
چقدر یک سری از نام احمدی نژاد هراس دارند هم چون بعضی از کشورهای عربی و اسرائیل و بالاخره خواهد آمد و دو باره ملت را نجات خواهد داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
2
3
احمدی نژاد خطاهایش را با نان مردم پاک کرد! و دیگر نانی وجود ندارد.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
1
2
عجب ملتی هستیم مایعنی ریاست جمهورای گذشته تابحال هیجگونه خطایی نداشته اندوپاک بودن حتی وزراشون واشتباه نکردن؟
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
0
4
بگذرد این روزگار تلختر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید .
از این همه ذلت در برابر آمریکا و کلید همه چیزمان را به دستشان دادن شرمنده ام .کی باشد که آن رستم دستان باز آید تا اقتدار از دست رفته مان را باز یابیم . پهپادهایشان را شکار کنیم . سربازانشان را در اروند اسیر کنیم . هواپیمای حامل دشمن را در هوا زمینگیر کنیم . و........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
1
2
چرا کسی لطمات اقتصادی دولت قبل را به ریال تبدیل نمی کند ؟
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
1
7
اگر خداوند اراده کند باز هماحمدی نژاد رای می آورد . زیاد جوش نخوررید.
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
0
5
خجالتم خوب چیزیه.تا زمانی که زیر چتر این بابا بودید به به و چه چه شماها گوش فلکو کر میکرد.اصلا بفرمایید این بابارو کی اورد؟حالا ادم بدی شده؟یه جوری حرف بزنید که اگه خدایی نکرده دوباره برگشت روی نگاه کردن بهشو داشته باشید.ای جماعت...
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
7
2
مظفر : خطاهای احمدی‌نژاد با آب زمزم و کوثر هم پاک نمی‌شود
جعفرزاده ایمن آبادی : 11 روز خانه‌نشینی برای سرکشی بود نه بیماری
قاضی‌پور : خانه‌نشینی احمدی‌نژاد کودتا علیه نظام بود
...
همه میدونن احمدی نژاد در اون 8 سال سیاه چه بر سر این مملکت آورد ، اما ...
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
0
3
در ایران رسم است که هرکسی که قرار است به قدرت برگردد از قبل فقط تبلیغات منفی بر علیه اش راه میاندازند تا دوبره سر کار آید
این حقه خیلی قدیمی و کثیف است
علی
|
-
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
6
4
زنده باد احمدی نزاد
پارس اباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
3
5
احمدی نژاد دوست داشتنی وتوانمند است خیلی ها منتظرش هستند
طولابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
0
0
خوبه فهمیدیم تهمت زدن ثواب داره زمان امام چیز دیگه ای میگفتن مثلا گناه داره .رشوه واجبه خلاصه یا دین را نشناختید یا مردم را ساده پنداشتید براتون متاسفم وبرای خودم که رای دادم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
1
5
زنده باد احمدی نژاد یاو، راستین انقلاب وادامه دهنده راه رجاییها...سلام ودرود بر رهبر معظم انقلاب و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
3
3
روایت است:طرف هاله نور را میدید ولی دزدان بغل دستش را نمی دید:)
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
1
2
احسن ایشان از عالم عقبا خبر میداد ولی اختلاسها رو ندید از خداوند ارزومندم هرکی هر لیاقتی دار ه پیش پاش سبز بشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
3
2
یک مرد پیدا شود از اقای احمدی نژاد رئیس پاک دست ترین دولت سوال کنددر دوره شما 860 میلیارد درامد نفتی کجا خرج شد اخر مراقبین هم لنگ می زند
جعفر
|
-
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
2
1
ما منتظر ورود این شیر مرد به انتخابات مجلس هستیم احمدی نژاد مردمی بود و هست درد مردم را می فهمید
صمد مهدی پور
|
Netherlands
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
0
0
احمدی نژاد یک شخصیت خود شیفته بود
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x