کد خبر: ۵۰۰۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
با موافقت رییس‌جمهور انجام می‌شود
با موافقت رییس‌جمهور، توزیع سود سهام عدالت به مشمولین ثبت‌نام شده قطعی این طرح، از امروز، 18 دی ماه آغاز می شود.
آفتاب‌‌نیوز :
آن دسته از مشمولین که از محل تخفیف یا آورده خود یک میلیون تومان سهام دارند، 50 هزار تومان دریافت می‌کنند. این رقم در نوبت‌های بعدی تا 150 هزار تومان تکمیل می شود.

به گزارش آفتاب‌نیوز، به نقل از ایسنا، سایر مشمولین سهام عدالت نیز متناسب با سهام خود از سود متعلقه بهره‌مند می‌شوند.

این تصمیم در خلال جلسه امروز صبح (دوشنبه )رییس جمهور با وزیر و معاونان وزارت امور اقتصادی و دارایی اخذ شد.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی خبر واریز سود سهام عدالت را تایید کرد

درپی انتشار خبری از  مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی در خبرگزاری میزان، مبنی بر تکذیب خبر واریز سود سهام عدالت ، سید جعفر سبحانی ضمن رد خبر منتشر شده در این خبرگزاری، خبر واریز سود سهام عدالت را تایید کرد. 

سبحانی گفت: بنده در پاسخ به خبرنگار میزان صرفا ابراز بی اطلاعی کرده بودم چون در آن موقع از آخرین تصمیم گیری انجام شده در جلسه صبح وزیر اقتصاد و معاونین ایشان با رئیس جمهوری مطلع نبودم ، اما متاسفانه این خبرگزاری از قول من این خبر را کذب اعلام کرد که البته پس از توضیحات لازم خبر مذکور حذف شد. 

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی در ادامه تایید کرد که با موافقت رئیس جمهوری  توزیع سود سهام عدالت به مشمولین ثبت نام شده قطعی این طرح، از امروز 18 دی ماه آغاز می شود. 

حداکثر سود ۵۰ هزار تومان

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که سود سهام عدالت از فردا (سه شنبه) به حساب مشمولان واریز می شود گفت: از فردا ۵۰ هزار تومان به حساب مشمولانی که سهام عدالت آنها یک میلیون تومان است واریز می شود و این مقدار برای بقیه مشمولان متفاوت است.
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹ اقتصادی بورس نظرات 

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ پوری حسینی با اشاره به بازدید امروز رئیس جمهور از وزارت امور اقتصادی و دارایی که با حضور معاونین و روسای سازمانهای تابعه این وزارتخانه برگزار شد گفت: در این جلسه گزارشی از وضعیت و مصوبات شورای عالی اصل 44 قانون اساسی و همچنین اقدامات صورت گرفته در راستای ساماندهی و توزیع سود سهام عدالت ارائه شد.

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: همچنین در این گزارش اعلام شد بسترسازی‌های لازم برای توزیع سود سهام عدالت و همچنین هماهنگی های لازم با بانکها انجام شده و شماره شبای افرادی هم که اقدام به درج آن در سامانه سهام عدالت کرده اند در دسترس است.

وی اضافه کرد: بنابراین سازمان خصوصی سازی آمادگی‌های لازم به لحاظ حقوقی، اداری و اجرایی را برای توزیع سود سهام عدالت میان مشمولان را دارد و از فردا واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولانی که ثبت نام آنها قطعی شده و شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اند انجام خواهد شد.

پوری حسینی در ادامه با اشاره به این که شرکتهای حاضر در سبد سهام عدالت تا پایان سال فرصت دارند سود تقسیمی مجامع خود را به حساب این سازمان واریز کنند اذعان داشت: تا کنون از 3800 میلیارد تومان سود تقسیمی مجامع شرکتهای سبد سهام عدالت، حدود 1200 میلیارد تومان دریافت شده است.

وی همچنین با اشاره به این که بنا داریم سود سهام عدالت را در دو یا سه نوبت تا پایان سال به حساب مشمولان واریز کنیم، در خصوص میزان سود واریزی به حساب مشمولان نیز گفت: کسانی که سهام عدالت آنها در حال حاضر یک میلیون تومان است سودی بالغ بر 150 هزار تومان دریافت خواهند کرد و بقیه مشمولان نیز به تناسب ارزش سهام عدالتی که دارند سود دریافت خواهند کرد.

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: بر این اساس از فردا 50 هزار تومان به حساب مشمولانی که سهام عدالت آنها در حال حاضر یک میلیون تومان است واریز می شود و این مقدار برای بقیه مشمولان متفاوت است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
Zahra
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
0
0
50تومنن؟؟؟؟اخه اینم شد واس مردم پول مگ بعده سال ها این همه پولمون دستتون بوده الان سودش 50تومن؟واقعا ک شرم اوره
ناشناس
|
-
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
0
0
50 هزار تومان؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x