کد خبر: ۵۷۰۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
سوء‌مدیریت مسئولان به کمک آمریکا رفته است| دشمن می‌خواهد سفره دین را از زیر پای ما جمع کند
علم‌الهدی عنوان کرد: شیطان برای اینکه مسلط شود و انسان را منحرف کرده و او را گول بزند یک شگرد و شیوه رفتاری دارد و از نقطه خود گناه شروع نمی‌کند و از قبل از نقطه گناه آغاز می‌کند و کار شیطان براساس فرمایش حضرت علی(ع)آرزوسازی است یعنی وعده می‌دهد و آرزو می‌سازد/ دشمن می‌خواهد سفره دین را از زیر پای ما جمع کند؛ بعد شما می‌گویید چادر آنقدر مهم نیست و هر کسی که می‌خواهد با چادر بیاید و هر کسی که نمی‌خواهد بدون چادر بیاید. آیا چادر مهم نیست؟ تظاهر به بی‌حجابی تظاهر به حرام و تظاهر به منکر است./جریانی امنیتی به کار افتاده است و می‌گوید که گوشت کیلویی 27 هزار تومان به مشهد وارد می‌شود و با همه هزینه‌ها باید کیلویی 35 هزار تومان به دست مردم برسد. حال مردم باید گوشت 75 هزار تومانی بگیرند و برای یک گوشت ارزان در صف‌های طولانی بایستند. این چه نوع مدیریتی است؟ آیا شما بنا دارید امریکا را کمک کنید که موفق شود؟/این فضای مجازی حتی فریاد خانواده‌های لامذهب و لائیک را نیز درآورده است. حتی خانواده‌ای که دین ندارد و انقلاب را نمی‌شناسد می‌گوید امنیت ناموس از من گرفته شده است و دختر من به هیچ وجه در یک امنیت، عفت و عصمت نیست
آفتاب‌‌نیوز :
امام جمعه مشهد با اشاره به این‌که امریکا با تمام شیطنت‌ها نمی‌تواند به اهداف خود برسد، گفت: مشکل اصلی ما این است که در داخل ممکلت سوء مدیریت مسئولان به کمک امریکا رفته است.

به گزارش آفتاب‎نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با تسلیت دهه فاطمیه، اظهار کرد: در این ایامِ توجه به عظمت صدیقه اطهر(س)، باید به این نکته توجه داشته باشیم که به خوبی می‌توانیم از سیره سیاسی ائمه و مخصوصاً حضرت زهرا(س) در موقعیت سیاسی و اجتماعی امروز خود راهبردی دقیق و قابل توجه اتخاذ کنیم.

واکنش علم‌الهدی به اظهارات روحانی: باید از فیلترینگ پشیمان باشید، چراکه درست فیلتر نکردید|می‌خواهید به دشمن کمک کنید؟| آمریکا به خط آخر رسیده و اگر بیش‌تر از این ادامه پیدا کند  هم‌چون شوروی دچار فروپاشی می‌شود!| مردم باید برای یک گوشت ارزان در صف‌های طولانی بایستند| حجاب واجب است و بی‌حجابی حرام است| خانواده‌ای که دین ندارد و انقلاب را نمی‌شناسد می‌گوید امنیت ناموس از من گرفته شده!

وی با اشاره به وجود دو خصوصیت و نکته آموزنده «موقعیت‌شناسی» و «مقاومت» در سیره سیاسی و قیام حضرت زهرا(س)، ادامه داد: قیام حضرت زهرا(س) برای احیای خط رهبری در تداوم وحی بود که امروزه نیز بحث آن وجود دارد که آیا رهبری امت در تداوم وحی است یا رهبری امت ربطی به دین ندارد؟ حرف ما در برابر سکولارها این است که رهبری و مدیریت جامعه در تداوم وحی است.

علم‌الهدی با بیان این‌که «40 سال است امریکا و جریان استکبار با ما مبارزه می‌کند و نتوانسته به ما آفت بزند»، تصریح کرد: امروز عزت و اقتدار ما و ذلت دشمن بیش‌تر شده است. دشمن به خط آخر رسیده و اگر بیش‌تر از این ادامه پیدا کند، امریکا دچار فروپاشی می‌شود و دیگر ایالات محتده امریکا وجود نخواهد داشت. هم‌چون شوروی که دچار فروپاشی شد، این نقطه فروپاشی امریکاست و به خط آخر رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: امریکا همه شیطنت‌ها، ابلیس‌گری‌ها و نابه‌کاری‌ها را برای حفظ موجودیت خود به کار می‌برد تا ما را براندازی کند. ما به همان نقطه‌ای رسیدیم که باید راهبردمان مقاومت حضرت زهرا(س) باشد. تا هرکجا حضرت فاطمه زهرا(س) ایستاد ما هم باید بایستیم.

امام جمعه مشهد بیان کرد: بر این اساس مسئولان کشور موظف به فراهم کردن ابزارهای مقاومت مردم در برابر استکبار جهانی هستند.

وی با اشاره به این‌که آمریکا می‌خواهد با دو روش «استیصال مردم» و «جمع‌کردن سفره دین از زیر پای مردم» آخرین شگرد خود را عملی کند، عنوان کرد: در این شرایط ما تنها با تحریم اقتصادی امریکا مواجه نیستیم. امریکا با تمام شیطنت خود نمی‌تواند این کار را عملی کند. آنچه ما با آن مواجه هستیم این است که در داخل ممکلت سوء مدیریت مسئولان به کمک امریکا رفته است؛ مشکل اصلی ما این است.

علم‌الهدی گفت: جریانی امنیتی به کار افتاده است و می‌گوید که گوشت کیلویی 27 هزار تومان به مشهد وارد می‌شود و با همه هزینه‌ها باید کیلویی 35 هزار تومان به دست مردم برسد. حال مردم باید گوشت 75 هزار تومانی بگیرند و برای یک گوشت ارزان در صف‌های طولانی بایستند. این چه نوع مدیریتی است؟ آیا شما بنا دارید امریکا را کمک کنید که موفق شود؟

وی با بیان این‌که «سوء مدیریت برای ما مشکل ایجاد کرده است»، تصریح کرد: جلوی سوء مدیریت را بگیرید و کشور را درست مدیریت کنید. ما آنقدر مشکل نداریم که مستاصل شویم. دشمن می‌خواهد ما را مستاصل کند. نباید سوء مدیریت برخی مسئولان ما را این‌گونه مستاصل کند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد سفره دین را از زیر پای ما جمع کند؛ بعد شما می‌گویید چادر آنقدر مهم نیست و هر کسی که می‌خواهد با چادر بیاید و هر کسی که نمی‌خواهد بدون چادر بیاید. آیا چادر مهم نیست؟ در تمام مذاهب اسلامی فرقه‌ای پیدا نمی‌شود که بگوید حجاب واجب شرعی نیست. حجاب واجب شرعی است و بی‌حجابی حرام شرعی است و تظاهر به بی‌حجابی تظاهر به حرام و تظاهر به منکر است. هر کسی که می‌خواهد چادر سرش نکند؟ یعنی ما شهید دادیم و پای این انقلاب ایستاده‌ایم که منکر شرعی در کشور ما آزاد باشد؟ آیا این حرفی است که شما آقای مسئول بگویید؟ 

وی با اشاره به این‌که «امروزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داد همه را در آورده است»، عنوان کرد: این فضای مجازی حتی فریاد خانواده‌های لامذهب و لائیک را نیز درآورده است. حتی خانواده‌ای که دین ندارد و انقلاب را نمی‌شناسد می‌گوید امنیت ناموس از من گرفته شده است و دختر من به هیچ وجه در یک امنیت، عفت و عصمت نیست. ولو بی‌دین است، اما ناموس و عفت و عصمت خانوادگی خود را می‌خواهد.

علم‌الهدی ادامه داد: در این شرایط شما می‌گویید ما همان مقدار را فیلتر کردیم پشیمان شدیم. حتماً باید پشیمان باشید، چراکه درست فیلتر نکردید. کاری که کردید درست نبود چون عقیده نداشتید. اگر می‌خواستید درست انجام دهید اول شبکه‌های اجتماعی را تقویت می‌کردید و بعد شبکه‌های خارجی را فیلتر می‌کردید. شما پهنه باند 500 را به شبکه خارجی فاسد و مفسد دادید و پهنه باند 35 را به شبکه داخلی دادید و بعد فیلتر کردید. مشخص است این فیلتر اثر معکوس دارد. چراکه نیازهای مردم با این شبکه داخلی حل نمی‌شود.   

امام جمعه مشهد گفت: شما این کار را کردید. آیا شما می‌خواهید به دشمن کمک کنید؟ به دشمن چراغ سبز نشان دهید با این کارها؟ سوء مدیریتها بدتر از دشمن است، چراکه دشمن هیچ قدرتی ندارد. تحریم آمریکا ممکن است ما را به زحمت بیندازد، اما نمی‌تواند ما را مستاصل کند و این سوء مدیریت‌ها دارد ما را کمک می‌کند.
 
وی اضافه کرد: مردمی که دچار استیصال شده و ابزار مقاومت از دستشان گرفته شود چطور در مقابل دشمن مقاومت فاطمی داشته باشند و درسی که از سیره سیاسی زهرا در مقاومت آموخته‌اند را انجام دهند؟
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
امیرحسین
|
United Kingdom
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
0
7
...در زمان احمدی نژاد تحریم بودیم میگفت مردم نون و پیاز و اشکنه بخورن؟...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
0
1
چرا كامنت ها را پخش نميكنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
0
1
گوشت نخورید حجاب و اشکنه بخورید..
.................
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x