آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: 3 نفر از اعضای باند روشنفکر که سابقه سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و شهادت دو مامور نیروی انتظامی را در پرونده خود داشتند، صبح امروز در ملا عام اعدام شدند.

اعضای این باند تبهکار در حالی در اردیبهشت ماه سال گذشته دستگیر شدند که قصد خروج از کشور و پناهنده شدن در یکی از کشورهای اروپایی را داشتند. این افراد در سال 84 از خودروی حامل پول بانک تجارت شعبه ستارخانه شیراز سرقت مسلحانه‌ای را انجام داده و موفق شدند 130 میلیون تومان پول نقد و تراول چک را سرقت کنند.

اعضای این باند هنگامی که قصد نقد کردن چک‌های خود را در بازار اصفهان داشتند با مامور حفاظت از بازار درگیر شده و وی را به شهادت رساندند.

سرقت چندین خودور در شیراز به صورت مسلحانه از دیگر اقدامات مجرمانه این افراد بود. آنها از خرداد 88 با استفاده از یک دستگاه پژو مسروقه اقدام به آدم‌ربایی به صورت مسلحانه کردند. این در حالی است که در 11 خرداد ماه سال 88 آنها قصد ربودن کودکی را داشتند که با مقاومت خانواده کودک موفق به انجام آدم‌ربایی نشدند و تنها یکی از اعضای خانواده را به ضرب گلوله مجروح کردند.

این در حالی است که آنها چندین کودک و فرد میانسال را نیز ربوده بودند. همچنین اعضای تبهکار این باند زمانیکه سرهنگ عبدالرسول قربانی رییس اداره مبارزه با جرایم جنایی استان فارس در حالیکه قصد آزاد سازی کودک 10 ساله ربوده شده توسط این گروه را داشت به شهادت رساندند. 

3 متهم تبهکار ساعتی قبل در محل شهادت سرهنگ قربانی و در ملاء عام به دار مجازات آویخته شدند.
کد خبر: ۱۲۵۱۱۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۶
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x