آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: داود احمدی‌نژاد جمعه‌شب در جمع بسیجیان و پیروان ولایت شهرهای استان مازندران در قائمشهر با اشاره به نظرات خوارج و نهروان درباره آزاد بودن و گرفتن مستقیم تکلیف از خدا و نفی امام زنده، اضافه کرد: اگر انقلاب ما به اینجا رسید به خاطر تکلیف‌گرایی ملت بود که همچون خوارج نهروان تکلیف‌گرایی را فدای تکلیف‌گریزی نکردیم و اگر امروز برخی از افراد با غرور خود همانند آنها فکر و عمل می‌کنند در مسیر ما نیستند.

احمدی‌نژاد عنوان کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی از این دست افراد زیاد داشتیم و امروز بعضی از این افراد خود را به امام زمان متصل کرده و نفی امام زنده یعنی مقام معظم رهبری می‌کنند همان‌هایی که با هدیه‌ها نشسته و کاروان حج هدیه راه می‌اندازند و ادعا می‌کنند که مستقیم با امام زمان (عج) ارتباط دارند و در حقیقت تکلیف‌گریز هستند و نمی‌خواهند زیر پرچم امام زنده باشند در حالی که ملت با بصیرت ایران تکلیف‌گریز نیستند و مستقیما از امام زنده دستور می‌گیرند و بدانید که عنایت حق تعالی و امام عصر شامل حال ایشان است.

وی با اشاره به هویت‌بخشی ولایت به مردم افزود: اگر در مسیر ولایت باشیم رستگاری دنیا را داریم و یقین داشته باشید رستگاری آخرت نیز به دنبال دارد.

احمدی‌نژاد ابراز داشت: ما به مانند همه انبیا و اولیا از کسانی که از مسیر ولایت‌پذیری خارج شده‌اند جدا شده‌ایم حتی اگر پسر یا برادرمان باشد.

وی با اشاره به همراهی برخی از افراد با شیطان ابراز داشت: این گونه افراد همراهی مشی شیطان را می‌کنند که می‌گویند وجود ولی فقیه نیاز نیست بلکه ما مستقیم به امام زمان (عج) وصلیم و با همین تفکر است که کاروان حج راه می‌اندازند که این همان تکلیف‌گریزی است که از پول بیت‌المال که امام راحل‌مان حتی یک ریال آن را خرج نکرد، برای افراد معلوم‌الحال خرج می‌کنند.

احمدی‌نژاد با اشاره به عنایت حق تعالی در پیروزی ایران در جنگ تحمیلی افزود: اگر دشمن با همراهی بسیاری از کشورها و تجهیزات پیشرفته نظامی نتوانست بر ملت ایران فائق آید به این خاطر بود که دل همه مردم در رضایت امام و دل امام در گرو رضایت خداوند بود و این یعنی تکلیف‌گرایی و تبعیت از امام زنده و اگر امروز در جایگاه بین‌المللی دنیا متأثر از ماست به همین علت است.

وی با اشاره به تحرکات شیطانی استکبار و عمال آنها در کشور گفت: امروز دشمنان نظام، ولایت و مردم نمی‌خواهند که ایران در این جایگاه باشد و دست به حرکات تفرقه‌آمیز در بین مردم و مسئولان می‌زنند که مهم‌ترین آن به مسخره‌ گرفتن مکتب انتظار از سوی جریان انحرافی است تا بتوانند اعتقادات جوانان کشور را کمرنگ یا از بین ببرند که در حقیقت این جریان، جریان شیطان است.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود درباره جریان انحرافی بیان داشت: این جریان با هزینه کردن از پول بیت‌المال سرمایه‌های مملکت را چپاول می‌کنند برای اینکه در انتخابات کسانی را به مجلس بفرستند که تکلیف‌گرا نباشند بلکه تکلیف‌گریز باشند.

وی ادامه داد: در واگذاری فولاد خوزستان که مهلت 10 روزه وجود داشت هیچ‌کس بدون بررسی ریسک میلیاردی برای انجام این کار نمی‌کرد جزء همان کسی که برنده آن شد در حالی که سه ماه قبل‌تر شرکت را بررسی کرد و با حمایت همین جریان انحرافی که خود را متصل به امام زمان می‌دانند وام خرید آن را تأمین کرد و برنده مناقصه آن شد و در پس پرده بحث اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی نیز همین جریان وجود داشت.

وی خطاب به مردم ایران هشدار داد: دقت داشته باشید که امروز جریان انحرافی نمی‌خواهد ملت ایران در مسیر عزت و سرافرازی باشند و همه کسانی که در این جریان هستند و یا خود را حامی و وامدار این جریان می‌دانند در حقیقت سهم‌خواه هستند و از باب همین ادعا به غرور رسیده‌اند و تاریخ ثابت کرده که همه گروه‌های سیاسی سهم‌خواه بوده‌اند.

وی با اشاره به نفوذ سران جریان انحرافی متذکر شد: این افراد تو سیستم نظام نفوذ کردند در حالی که سابقه خود، خانواده و همراهانشان تو عمق نفاق از قدیم تاکنون ثابت شده و اگر برخی از مسئولان از دست رفته‌اند به واسطه این بود که این افراد به جای اینکه تواضع آنها را رشد دهند غرورشان را رشد داده‌اند و به همین خاطر فکر کردیم کسی هستیم و توانی داریم و به مانند برخی از گروه‌های سیاسی از تکلیف‌گرایی به تکلیف‌گریزی تغییر مسیر داده‌ایم.
کد خبر: ۱۳۴۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۶
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x