کد خبر: ۶۰۵۶۸۳
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸

نخستین واکنش کارگردانان «در جستجوی فریده» به معرفی این فیلم به اسکار

آزاده موسوی و کورش عطایی به مناسبت برگزیده شدن فیلم‌شان برای حضور در اسکار، ضمن تشکر از اعتماد کمیته انتخاب، این موضوع را برای خود افتخار بزرگی دانستد.
نخستین واکنش کارگردانان «در جستجوی فریده» به معرفی این فیلم به اسکار
آفتاب‌‌نیوز :

آزاده موسوی و کورش عطایی، کارگردانان و تهیه‌کنندگان «در جستجوی فریده» با نگارش یادداشتی با تشکر از اعتماد کمیته انتخاب به این فیلم، بیان کردند که امیدوارند نماینده‌ شایسته‌ای برای سینمای ایران باشند.

متن یادداشت به شرح زیر است:

«قرار گرفتن فیلم «در جستجوی فریده»در کنار آثار شاخص و ارزشمند سال گذشته‌ سینمای ایران برای معرفی به اسکار برای ما مایه‌ افتخار و خوشحالی بسیار بود و اینکه کمیته‌ محترم انتخاب، این فیلم را به عنوان نماینده‌ سینمای ایران برای رقابت در این رویداد سینمایی برگزیدند نه تنها باعث شعف دوچندان ما شد بلکه فکر می‌کنیم این انتخاب، یک اتفاق مهم و تاریخی برای سینمای مستند ایران است. سینمایی که فیلمسازان آن سالهاست به دور از حاشیه‌ها و با کمترین امکانات و بیشترین محدودیت‌ها به تولید آثارشان مشغول‌ هستند و با این وجود همواره در بسیاری از صحنه‌های جهانی موجب سربلندی سینمای ایران شده‌اند. امیدواریم که این انتخاب گام بلندی برای هرچه بیشتر مطرح شدن سینمای مستند ایران در عرصه‌ی جهانی باشد و ما به عنوان سازندگان و تهیه کنندگان این فیلم تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نماینده‌ شایسته‌ای برای سینمای ایران باشیم. سپاسگزاریم از همه‌ عوامل «در جستجوی فریده» و دست تک تک‌شان را می‌بوسیم که ساختن این فیلم بدون همیاری و انرژی و عشق‌شان امکان‌پذیر نبود.»

نخستین واکنش کارگردانان «در جستجوی فریده» به معرفی این فیلم به اسکار

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین