کد خبر: ۸۳۱۰۰۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
بعد از تاخیر در پرداخت حقوق معلمان
وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای ضمن عذرخواهی از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان، گفت: با توصیه‌های رئیس جمهور در جلسه روز گذشته هیات دولت، در خصوص پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی معلمان طی روز‌های آینده، تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «ضمن تبریک ایام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همه همکاران فرهنگی گرامی، از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه، صمیمانه از همکاران دلسوز و خانواده محترمشان پوزش می‌طلبیم. خدمتگزاران شما در وزارت آموزش و پرورش در طول یک سال گذشته برای دفاع از حقوق همکاران و اجرای کامل قانون رتبه بندی به عنوان یکی از ارکان مقرر در سند تحول بنیادین از هیچ تلاشی فرو گذاری نکرده‌اند.

توقع و انتظار این بود که سازمان‌های پشتیبان و تأمین کننده منابع در اجرای این قانون همراهی به مراتب بهتری با نظام تعلیم و تربیت می‌داشتند؛ لیکن باتوجه به اختلاف مبانی محاسبه فوق العاده رتبه بندی و بار مالی مربوطه با سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق اسفند به‌صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود.

بدیهی است، نظر به هماهنگی به عمل آمده و حمایت‌های رئیس جمهور محترم در فرمایشات روز گذشته هیئت محترم وزیران، در خصوص پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی همکاران عزیز طی روز‌های آتی تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.»

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۹
0
6
بی لیاقت ها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۹
0
4
وقتی وزیرش ... بی‌سواد باشد، آموزش و پرورش بهتر از این نمی‌شود!
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۹
0
4
خجالت هم حدی داره،همه جور ب فرهنگی بی احترامی میکنید با یک معذرت خواهی خشک وخالی،شمااینکاره نیستید بجای حرف درمانی اعتراف کنید
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین