اخبار روز ایران و جهان | آفتاب نیوز

هزینه مواد غذایی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه مواد غذایی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه مواد‌غذایی صبحانه، ناهار و شام یک خانوار سه نفره در ماه بدون احتساب مواردی نظیر ادویه‌جات و سایر ملزومات تهیه غذا مانند هزینه انرژی و …. مبلغی معادل ۶ میلیون و شصت و شش هزار تومان خواهد بود.
اختلال در ثبت‌نام خودرو‌های داخلی

اختلال در ثبت‌نام خودرو‌های داخلی

باتوجه به آغاز مرحله دوم از ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خوردو‌های داخلی که برای تعیین نوع خودرو از امروز (جمعه) آغاز شده، تعدادی از متقاضیان در روند فرآیند ثبت‌نام خود دچار چالش شده‌اند؛ در این رابطه سخنگوی وزارت صمت، ضمن اشاره به افزایش بار ترافیکی سامانه مربوطه، از افراد خواست تا ساعت غیرپیک را برای ثبت درخواست خود انتخاب کنند تا مدیریت سامانه بهتر شود.

ماجرای مرگ رکسانا امیری‌کیا، دانشجوی علوم پزشکی شیراز چه بود؟

معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز در واکنش به انتشار خبری مبنی بر فوت یک دانشجوی این دانشگاه به عنوان یکی از کشته‌های اعتراضات اخیر، ضمن رد این خبر، توضیحاتی ارائه داد. برخی رسانه ها مدعی شده بودند که وی در جریان ناآرامی های اخیر کشته شده بود.
نماینده مجلس: اگر بلد نیستید با معترضان حرف بزنید، چیزی نگویید؛ مگر مجبورید حرف بزنید؟
باید شرایط فعلی تلنگری برای مسئولان باشد

نماینده مجلس: اگر بلد نیستید با معترضان حرف بزنید، چیزی نگویید؛ مگر مجبورید حرف بزنید؟

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای بدون درک مناسب از شرایط موجود چه تعمدا و چه سهوا، به ادامه اغتشاشات کمک کرده و با موضع‌گیری تند بی‌اساس به جای دعوت مردم به آرامش به اغتشاشگران کمک می‌کنند.
تبلیغات

چگونه باشگاه مشتریان پیامکی راه اندازی کنیم؟

در عصر حاضر، بسیاری از مدیران برای افزایش مشتری و به دنبال آن افزایش فروش، هر روشی را امتحان می‌کنند. در میان انبوهی از کسب‌وکار‌های مختلف، چگونه می‌توان علاوه‌بر جذب مشتری جدید، با برنامه‌ریزی رضایت و وفاداری مشتری‌های پیشین را نیز جلب کرد؟ ما در این مقاله به این پرسش پاسخ می‌دهیم.
پربحث ترین عناوین