اخبار روز ایران و جهان | آفتاب نیوز

اقتصاد و صنعت - عمومی

قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

در بازار امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است، قیمت سکه امامی، اما روند صعودی داشت و به ۳۳،۱۰۰،۰۰۰ (سی و سه میلیون و یکصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۶ درصدی داشته است. قیمت دلار در بازار آزاد نیز در کانال ۵۶ هزار تومانی در نوسان است.
۱۹ میلیون نفر نیازمند اعطای سهام عدالت
جاماندگان سهام عدالت بیش از ۲۴ میلیون نفرند

۱۹ میلیون نفر نیازمند اعطای سهام عدالت

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هدف از پرداخت سهام عدالت به اقشار کم‌درآمد، گسترش عدالت اجتماعی و توانمندسازی آنهاست، گفت: دولت و مجلس پیگیر تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت هستند.
فیلم| تورم خوراکی‌ها منفی شد؟

فیلم| تورم خوراکی‌ها منفی شد؟

مخبر معاون اول رییس‌جمهور گفت: طبق شعار سال درخصوص تولید و مهار تورم، اقدامات متعددی انجام می‌شود و تورم ماهانه در بهمن ۱.۴ درصد بود و تورم خوراکی‌ها هم منفی شده است.
قیمت طلا افزایش یافت

قیمت طلا افزایش یافت

قیمت طلا امروز پنجشنبه (۲۲ فوریه) به دلیل افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و کاهش ارزش دلار آمریکا به دلیل تقاضای امن افزایش یافت، در حالی که صورتجلسه آخرین نشست فدرال رزرو آمریکا امید‌ها برای افت زودهنگام نرخ بهره را کاهش داد.
عکس| وانت جدید سایپا

عکس| وانت جدید سایپا

در فهرست محصولات جدید کمپانی خودروسازی سایپا نام یک محصول جدید در کلاس پیک‌آپ دیده می‌شود.
نرخ تورم بهمن ماه اعلام شد؛ ٤٢،٥ درصد
مرکز آمار اعلام کرد

نرخ تورم بهمن ماه اعلام شد؛ ٤٢،٥ درصد

مرکز آمار ایران شاخص قیمت مصرف کننده در بهمن ١٤٠٢ را اعلام کرد که بر اساس آن این شاخص نسبت به ماه مشابه سال قبل ٣٥.٨ درصد افزایش یافته است.در دوازده ماه منتهی به ماه بهمن، نسبت به دوره مشابه سال قبل، ٤٢,٥ درصد افزایش داشته است.
پربحث ترین عناوین