کد خبر: ۱۰۶۶۶۷
تاریخ انتشار : ۰۷ شهريور ۱۳۸۹ - ۰۸:۴۵
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر وحدت به ویژه در بین مسئولان عالی نظام افزود: رسانه‌ها در شرایط تحریم و تهدید دشمن به ایجاد فضای وحدت کمک کنند تا دشمنان نتوانند طمعی داشته باشند.

سیدمحمد حسینی در مراسم افطاری با اصحاب رسانه و مطبوعات گفت: دشمنان خود اعتراف می‌کنند که تحریم‌ها نمی‌تواند ایران را از پای در آورد و بیشتر بر جنگ روانی و فشار بر مردم نظر دارند تا بدین وسیله مسئولان را وادار کنند تا از مواضع خود دست بردارند اما مطبوعات می‌توانند به ایجاد انسجام و اقتدار کمک کنند.

وی به تهدیدات اخیر اسرائیل اشاره و ابراز امیدواری کرد: مراسم روز قدس امسال با شکوه بیشتری برگزار شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به برگزاری نمایشگاه مطبوعات اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه فرصت خوبی است تا همگان با ظرفیت رسانه ها و نشریات آشنا شوند و حضور خوب رسانه‌ها در این نمایشگاه در افزایش تعداد خوانندگان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

حسینی با اشاره به اینکه اجرای هر مصوبه‌ای زمان بر است افزود: در روز خبرنگار اعلام کردیم که قرار است تسهیلاتی در اختیار خبرنگاران قرار گیرد اما برخی خبرنگاران هر روز از ما می‌پرسند پس چه شد و 3 روز پس از این موضوع می‌گویند که این وعده عملی نشده است.

وی به تشکیک برخی در آمارهای رسمی اشاره کرد و گفت: نباید در همه چیز تشکیک و ایجاد بی‌اعتمادی کرد که این دور از انصاف است.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم به سیل هولناک پاکستان اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها می‌توانند این گونه حوادث را بستری برای بروز و ظهور عواطف انسانی قرار دهند و حق همسایگی را ادا کنند.

رامین بر اهمیت هر چه با شکوه تر برگزار شدن روز قدس تاکید کرد و گفت: اهالی رسانه با هوشیاری و دوراندیشی می‌توانند مردم را برای خلق یک حماسه بزرگ آماده کنند و بیش از یک راهپیمایی تدارک برچیده شدن این رژیم جنایتکار را فراهم کنند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین