کد خبر: ۱۰۷۳۵۰
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۵
تبلیغات زودرس برای انتخابات بعدی نادرست است
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: علی سعیدی، نماینده ولی فقیه با بیان این که "خواص و مردم باید چشم و گوش‌شان به سخن رهبری باشد" گفت:‌ مسئولان و کسانی که دل‌شان برای انقلاب می‌سوزد باید دست از این اختلافات مقطعی و سطحی بردارند.

علی سعیدی، در خصوص تاکید مقام معظم رهبری مبنی‌بر لزوم وحدت در کشور گفت:‌ وحدت در هر جامعه‌ای محور و نماد می‌خواهد که در جامعه محور این مسأله امام، انقلاب و خصوصا مقام معظم رهبری است، چرا که در هر مسأله‌ای سخن آخر را رهبری می‌زنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار نظر کرد: خواص و مردم باید چشم و گوش‌شان به سخن مقام معظم رهبری باشد و کوچک‌ترین زاویه‌ای نداشته باشند.

وی افزود: مسئولان و کسانی که این اصول را قبول دارند،دل‌شان برای انقلاب می‌سوزد و به اصول و آرمان‌های امام و انقلاب پایبند هستند، باید دست از این اختلافات مقطعی و سطحی بردارند و جهت نظام را تقویت کنند. قطعا آن نتیجه‌ای که مدنظر بوده حاصل خواهد شد.

سعیدی تبلیغات زودرس برای انتخابات بعدی را نادرست دانست و اضافه کرد: تبلیغات و حرکت‌های زودرس از هر طرف و جناحی هم که باشد صحیح نبوده و به وحدت ضربه می‌زند و زمینه رقابت‌های ناسالم را فراهم می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه میان نقد و تخریب باید تفکیک قائل شد، خاطرنشان کرد: هیچ فرد یا مسئولی عاری از نقد نیست، مسئولان ضمن اینکه باید نقدپذیر باشند باید از اختلاف و تخریب پرهیز کنند، چرا که به وحدت آسیب می‌رساند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین